Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális "ütemű" haskeménye...

Ez normális "ütemű" haskeményedés?

Figyelt kérdés
Haskeményedésem úgy van, hogy van olyan, hogy egy másfél órás időtartamban 20 percenként, majd több óráig semmi. Utána megint egy-másfél órában több van, majd megint órákig semmi. Megfigyeltem, pihenéssel sem függ össze, ha sokat, ha kevesebbet pihenek akkor is ugyanennyi van. De furcsa, hogy nem elosztva, hanem egy-két órára koncentráltan, majd pihi... 30. hetes kismama :)

2018. máj. 16. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi nem normális ebben a terhességi korban. Én is szoktam időnként keményedni, de inkább 1-1 nap szokott becsúszni, amikor napjában, el-elvétve max. 6-8x előfordul. Egyébként meg semmi. Mondjuk 4x2 magnézium citrátot szedek.

Ha szinte minden nap ilyen, akkor én szólnék az orvosomnak. Ez inkább jósló fájásnak hangzik. Jó lenne megnézetni a méhszájat... Nem tudom mennyi magnéziumot szedsz, de azt is át kéne vele beszélni. 30 hkm

2018. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 30 hetes kismama! Ma reggel voltam vizsgálaton, méhszáj zárt, az érték 2000, méhnyak rövidült. 2 db magnerotot szedek, felekbe elosztva. Kismama tornára is azt mondta, hogy még végezhetem, magnézium maradt így. Azt mondta az orvosom, ha egy órán belül többet számolok és ez több órán át fennáll, akkor jelentkezzek. CSak gondoltam rákérdezek itt a tapasztalatokra :) Köszööm a válalszod! :)
2018. máj. 18. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!