Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első mensi?

Szülés utáni első mensi?

Figyelt kérdés
Szisztok kedden lesz 8 hete, hogy szültem a gyermekágyi vérzés 4 hétig tartott a 6 hétre kereken megjött 4 napig tartott nem volt erős majd két nap után ismét egy kis vérzés aztán 1 nap kimaradt megint egy kicsi szóval tegnap óta ismét vérzek de mára ömlök ha azt nézem 2 hete van meg 1-2 nap kimaradással és egyre erősebb. Érdemes lenne orvoshoz fordulni vagy ez még belefér? A babám 100% anyatejes
2019. aug. 12. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Közel se biztos hogy megjött. Lehet csak visszajött még a gyermekágyi

Megesik. Voltál kontrollon? Ott meg tudják mondani.

2019. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 4 héten voltam mikor elmúlt a gyermekágyi, mert éreztem, hogy van egy kis gyulladás azt mondta az orvos minden ok. Gyógyult gátseb nem lát semmi eltérést megnézte ultrahanggal is .. és 1 hónap múlva kontroll. Holnap telik le az 1 hónap de így, hogy ennyire vérzek nem tudom megvizsgálna e meg normális hogy 2 hete vérzek?
2019. aug. 12. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy értettem az orvost, hanem úgy, hogy az enyém jelezte, hogy látszik, hogy hamarosan megjön. Másodiknál pedig az ellenkezője látszott. Két különböző orvos, de a protokoll része a méhnyálkahártya megnézése, valamint a petefészek... stb. áapota.

Egyébként természetesen megvizsgálnak erős vérzéssel is.

Ha menstruáció, akkor nem normális a két hét.

Ha nem az, akkor lehet normális.

2019. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi akkor holnap irány az orvos!
2019. aug. 12. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Hú, ez kellemetlen lehet. Menj el mindenképp orvoshoz. En ehhez nem tudok hozzádzolni, nekem a gyermekágyi verzes csak 4 napig tartott, és utána majd 2 évig nem jött meg. Sajnos a húgom sem volt ilyen mázlista, neki is 6. het körül megjött. Sajnos erre csak orvos zud mit mondani, annyira másképp működik mindenki szervezete.
2019. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!