Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Nyíregyházán? Mit kell vinni a picinek és lehet választani, hogy milyen szobába kerüljek? Vagy hogyan működik? Első baba és kicsit bevagyok rezelve😕

Figyelt kérdés

2019. ápr. 18. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En most Januarba szultem Nyiregyhazan. Eloszor is amit tudni kell, sima szules eseten 2 orat vagy az orzoben, aztan megkerdezik hova szeretnel menni. Van 12 agyas, itt nincs veled a baba, 3 orankent szopizni hozzak. Van a rooming in , itt veled van a baba, ezek 6 agyas szobak. Es van az alapitvanyi ( vip ) szoba. Itt egyedul vagy a babaval. De ennek van ara, ejszakankent 12 ezer forint. ( Nyiregyhaza Josa Andras korhaz ) . Napi 5 db pelenkat kapsz, koldokcsonk apolo alkoholos valamit ( bocsi mar nemtudom a nevet :/ ) melle vattat amivel apolni kell a pici koldokcsonkjat. En vittem be a babamnak 15 darab pelust, popsi torlot, popsi kenocsot. Hazahozos ruhat, bimbovedot mindenkepp vigyel be mert kerni fogjak... en 1 ejszakat voltam a rooming inbe , aztan atkertem magam a vip szobaba. Egyedul a vip szobaba hasznalhatsz sajat pizsamat.. ha kerdesed van irj nyugodtan! minden jot :)
2019. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó egészséget nektek😊 Én azt hittem vannak 3ágyas szobák is...ezek szerint tévedtem. Sima szülés esetén hány napra engednek haza,ha minden rendben?
2019. ápr. 18. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
koszonom 😊 3 ejszaka utan a 4. reggel 😊
2019. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nusy83 ***** válasza:
Szia én február 1-én szültem császárral a fenti hölgy mindent jól írt. Császárnál kb 30-40perc a műtét ott megmutatják a picit ha minden oké csak pár pillanatra aztán elviszik. Téged át tolnak az örzőbe ahol 12óra alatt 2szer hozzák a pindurt szopizni. Igazából innen pedig minden ugyan az. Ha ne adj Isten császáros leszel jó tanács mozogj minnél többet mikortól felállhatsz viszont míg feküdni kell sok folyadék és ne emeld a fejed!! Helyes írásért bocsi soha nem ment 😬
2019. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg nincs amúgy 2vagy 3ágyas szoba?
2019. ápr. 20. 14:02
 6/6 HDorothy84 válasza:
Szia!Nem tudom, aktuális-e még, de 2013ban és 2017.év végén még volt 2 ágyas és 3 ágyas szoba is...nem hiszem, hogy azóta megszüntették.
2019. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!