Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sosem akar kibújni?

Sosem akar kibújni?

Figyelt kérdés

2 napom van még a kiírt dátumig, de annak, hogy az úrfi ki szeretne jönni semmi jele. Azt leszámítva, hogy iszonyatosan fáj már jó ideje a szemérem csontom. Plusz a hasamat már nem bírom cipelni, a felállás, átfordulás kész rémálom.

A gyerek jól elvan, rugdos odabent. Már próbálkoztam mindennel, lépcsőzés, torna, csipős kaja, szex, de semmi nem hatja meg. Tudom van még 2 napom, de így, hogy semmi előjel kezdem elveszteni a reményt.

Annyira nem szeretném túlhordani és, hogy indítsanak.

Volt már más így, hogy semmi előjel, aztán mégis kibújt időben?


2019. aug. 28. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a kiírás napján arra ébredtem, hogy elkezdett folyni a magzatvíz, elözö nap még semmi tünetem sem volt. Délre meg is lett a baba.
2019. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
39+6 hetesen egyik pillanatról a másikra elpottyantottam a nyákdugóm a wcbe, másnap, a kiirt napon megszületett a fiam. Ha valaki azt mondta volna nekem a szülés előtt 2 nappal, hogy a kiirt dátumon babázok, tuti szemberöhögöm. Ne izgulj. Ez most már tényleg a vége. Egy két hét már féllábon is megvan
2019. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik napról a másikra is megtörténhet. Én 3 nappal szülés előtt egy barátnőmnek panaszkodtam, hogy már csak 1 hetem van hátra, de tuti túlhordom, mert most voltam vizsgálaton, és azt mondták mostanában nem lesz semmi. Rá 2 napra elment a nyákdugó, és következő hajnalban megszültem.
2019. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kiírt napon szültem, semmi előjele nem volt. Ha aznap nem indult volna el a szülés, hétfőn (mert ez szombati napon volt) kellett volna befeküdnöm.
2019. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mikor született meg a baba! drukkolunk!
2019. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig odabent van.
2019. aug. 31. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!