Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő múlva jöhet a 2....

Mennyi idő múlva jöhet a 2. baba? 3 hónapos a kisfiam és császároztak. A heg miatt kérdezem, mert sok olyat hallottam hogy szétrepedt ahogy nőtt a pocak.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
nagy átlagban egy évet javasolnak hogy várj a köv. terhességgel a szövetek miatt de kell nagyjából ennyi idő miattad is mert te is kimerülsz egy terhesség miatt szóval erre a kérdésre talán az a helyes válasz hogy neked is kell legalább fél év hogy regenerálódj a szövetek miatt az orvost kérdezd de sztem ő is nagyjából egy évet javasol a két baba között...
2010. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is legalább 1 évet javasolt a doki.
2010. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én dokim 3évet mondott,de nekem 5kg-mal született a kislányom.
2010. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én dokim a 6 hetes kontroll vizsgálaton megkérdezte akarunk-e még babát. Mondtam, hogy igen, szeretnénk. Mire a válasz; akkor hajrá bele lehet fogni :))) Azóta már 16hónapos a kisfiam, de a kistesó még nem akar jönni :(
2010. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én császár után a 10. hónapban estem teherbe,lassan szülök és a doki szerint lehet menne természetesen is,de szerintem nem,de majd kiderül....
2010. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy a 2 szülés között teljen el 2 év.
2010. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is minimum 2 évet mondott a dokim a két szülés közötti időre.
2010. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 év
2010. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta,császár után 10 hónappal,hogy próbálkozhatunk, Én azért kivártam az egy évet,és szerencsére teherbe is estem azonnal,most 14 hetes vagyok.
2010. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!