Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a pocak már leszállt,...

Ha a pocak már leszállt, akkor a baba hamarabb jön?

Figyelt kérdés
36+1 vagyok, és a hasam már leszállt. Pár napja annyira fáj a csont a nuninál, hogy menni is alig birok.
2009. ápr. 12. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, 1. babádat várod. Általában az első babás anyukák pocija a 36. hét körül száll lejjebb. Ez nem jelenti, hogy hamarabb jönne a baba. A fájdalom meg valószínűleg azért van, mert a baba feje nyom vmi ideget, de lehet, hogy kicsit tágulsz is. 4 gyerekes anyuka
2009. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, az elsö babám lesz. Jó egészséget nektek!
2009. ápr. 12. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Harmadik babámat várom, mindegyik babámnál azt mondta mindenki, hogy lent van a hasam előbb fogok szülni. 154cm magas vagyok "hol kéne lenni a hasamnak" szoktam kérdezni. Az első babám 34 hétre született és nem éreztem, hogy leszállt volna a pocakom. A másodiknál 34 hetes vizsgálatra mentem a doki azzal fogadott hú de lent van a pocim koraszülés lesz. 38 hétre született 3440g és 55cm. szóval ennyit a leszállt pociról. Ne izgulj nem garantált, hogy előbb jön a pici. Egyébként néha nekem is iszonyatosan fáj a csontom a nuninál,de mocorog egy picit utána jó. Minden jót nektek és könnyű szülést. 32 hetes kismama
2009. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nektek is minden jót!
2009. ápr. 12. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! kb. a 36. héten "leszállt" a pocakom és a 41. hetet is betöltötte a fiam amikor született :)
2009. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én most a 3.-at várom.A másodiknál(lányomnál)az utolsó pár napban történt valami odabent ami miatt nem birtam lépni,végül dokihoz mentem de csak annyit mondott hogy valami ideget nyom a baba,én pár napon belül megszültem de időben is voltunk betöltöttem végül a 40.hetet.lehet hogy készül vmi de mindenkinél másként alakul:) üdv 28 hetes kismama
2009. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!