Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok tanácsot adni?...

Tudnátok tanácsot adni? Kicsit félek.

Figyelt kérdés

Abban a kórházban, ahol szülni fogok, van egy híresen bunkó szülésznő, aki rengeteg anyuka szülését és lábadozási idejét megkeserítette. Az interneten már története van, és személyes ismerős anyukák is mondták róla a sztorikat. Belegázol az anyukák lelkivilágába, ordítozik is ha kell, és híres arról, hogy nem segít. Már több panasz és feljelentés érkezett miatta de nem történik évek óta semmi.

Rettegek, hogy engem is kicsinál majd és én meg nem vagyok az a veszekedős fajta, pláne ha kiszolgáltatott helyzetben vagyok, mint pl. a szülés.

(33 hetes vagyok)


2019. okt. 6. 13:33
 1/7 piroska és a farkas ***** válasza:
91%
Fogadj fel szülésznők, és akkor ő végig veled lesz, akkor is, ha ez a bunkó van ügyeletben.
2019. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen dolgot kell megértened és elhinned: a szülésnél nem vagy és nem lehetsz kiszolgáltatott. Pontosan utána kell olvasni, meg kell tanulni, mikor mi történik. Tudnod kell örülni a kontrakcióknak, mert azt jelentik, hogy a tested tudja a dolgát és egyre közelebb kerülsz a kisbabádhoz. Fel kell állni, sétálni, “beleülni” az összehúzódásokba. Nem kötelezhetnek fekve nst-re. Nem kiszolgáltatott vagy, hanem akkor és ott, abban a pillanatban a világ legerősebb nője. Ha ezt így gondolod, bármekkora paraszt lehet akár orvos, akár szülésznő, nem fognak megsérteni. Hajrá! 😊
2019. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Elküldöd a pi.csába és ennyi. Felnőtt nő vagy, gyereked lesz, nem 6 éves vagy, hogy rettegjél a gonosz tanitónénitöl!
2019. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ne félj tőle, hiszen mivel mindenkivel bunkó, nem kompetens semmilyen megnyilvánulása!:) Ha nagy rettegsz fogadj szülésznőt!
2019. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kettes válaszoló ezt esküszöm megkonnyeztem!! Pedig nem első baba 😅

Egy 28 hetes kismama

2019. okt. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek, ha visszaszólsz, egyből megváltozik! Azért ordibál és azért bunkó, mert önbizalomhiánya van és emögé akar bújni, hogy ki ne derüljön, milyen bizonytalan. ;)
2019. okt. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy melyik kórház?
2019. okt. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!