Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hetfon kellett volna megjonnie...

Hetfon kellett volna megjonnie a mensimnek, tegnap pozitivat teszteltem, de ma mar kicsit barnaztam. Tudnatok tanacsot adni? Esetleg valaki, aki Angliaban el?

Figyelt kérdés

#barnazas-anglia
2017. márc. 9. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Bar Magyarorszagon elek de a barnazasra nekem felhivta anno a figyelmem a doki, hogy azonnal hivjam es menjek be mert sok esetben progeszteron potlassal orvosolhato es megelozheto egy esetleges veteles.

Ha tudsz menj ugyeletre rogton es kerj gyogyszert!

2017. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Ja, sajnos nekem a gyogyszer sem segitett....kezdodo vetelest jelzett a barnazas (ami lenyegeben alvadt ver)

Ezzel nem ijesztgetni akarlak csak fontos hogy lasd mennyire gyorsan kellene intezkedni!

2017. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Én is barnáztam az elsőnél a 7.héten. azonnali doki és semmi nem volt,csak emlékezett a szervezet rá,hogy kellett volna. Mondták is uh n ,hogy nagyon sok vért túlélnek ám a magzatok.

Mindenképp doki persze,de előre ne aggódj

2017. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
A barnázás nagyon rossz jel, azonnali progipótlással néha menthető, de sokszor azzal se. Úgy hallottam, Angliában a 12. hétig szóba se állnak a terhesekkel, mert úgy vannak vele, hogy ami nem marad meg, azért nem kár. De lehet, az ismerősöm eltúlozta a helyzetet.
2017. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Angliában élek, 2 gyerkőcöm született itt. A 12. hét előtt sajnos nem fogad orvos, sem midwife. Progeszteron pótlást nem adnak senkinek. Ha túljutsz a 12. heti ultrahangon, akkor az early pregnancy unit-ot tudod felkeresni, ha gond van, de előbb ők sem fogadnak. Bízz a legjobbakban, mást sajnos nem tudsz tenni.
2017. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Helo,

Angliából írok én is. Sajnos a 12. hétig tényleg lszrnak. 2x vetéltem, 2 gyerekem szültem. De ha mesélnék róla, lehet nem szeretnél belevágni itt a terhességbe.

2017. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem adnak valoban progeszteront, de fogad az Early Pregnancy Clinic barnazassal hamarabb is. Tudom, mert engem is fogadott. Menj be a korhazba, ahol van Early Pregnancy reszleg es mondd, hogy verzel. Vagy a GP-hez menj, ugyanezzel. Van progeszteron krem, ami rendelheto neten, remeljuk, az is segithet rajtad.
2017. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!