Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki aki Győrben szül?

Van itt valaki aki Győrben szül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőhét hétfőre vagyok kiírva, de egyelőre semmi jele szülésnek. :) Az lenne a kérdésem, hogyha a kiírt napig nem indul be, akkor befektetnek?
2019. okt. 15. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én is Győrben fogok szülni. Október 27-re vagyok kiírva. Nekem azt mondta a szülésznőm, hogy 1 hetet engednek ráhúzni de azt sajnos nem tudom, hogy mikor kell befeküdni. Remélem egyikünknek se kell indítani ☺️ Nekem vannak jóslóim illetve ma találkoztam egy kis darab nyákdugóval...reménykedek 😀
2019. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Szintén Győr, és jövő hét péntekre vagyok kiírva. Eddig semmi jel, hogy jönne, csak a fejecskéje van nagyon lent.
2019. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Nalam azota sincs semmi :( joslok megmaradtak, nyakdugo tavozgat, derekam majd leszakad es alig birok menni 😀
2019. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mizujs veletek? :) Nálam még mindig semmi, a kisasszony még mindig a pociban.
2019. okt. 18. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia. Elso vagyok. Szinten semmi, nalunk is a pocakban a kisasszony 😀 Kedden megyek NST-re. Neked mikor kell befekudnod? Gondolom a jovohetet meg megvarjak ha addig nem bujna ki.
2019. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, szintén jóslók, és szintén a pocakban a kisasszony, aki jól érzi magát, sokat mocorog(kivéve az nst.-eket, ott mindig bealszik). Mi szerdán megyünk legközelebb.
2019. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Nalunk lehet elkezdodott valami :) hajnali 3 ota fajasaim vannak es enyhe rozsaszin folyasom valamint elkezdtem tisztulni is.... Most kezd beallni 5 percesekre, nemsokara bemegyunk a korhazba, remelem nem vaklarma :) A tegnapi NST egyebkent nem mutatott semmit. Veletek mi a helyzet?
2019. okt. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma fél hétkor megszületett a kis drágám.éjfél után rendszertelen fájásokkal indultunk be, megvizsgáltak, közölték hogy messze még a szülés, 1 óra múlva elfolyt a magzatvíz, reggel már a karomban tarthattam a kislányom. :)) Kitartást csajok, minden fájdalmat megér!
2019. okt. 23. 18:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! Jó egészséget, sok boldogságot nektek! Pénteken lehet én is csstlakozok, azt mondta ma a doki nst.utáni vizsgálaton 1 ujjnyira nyitva vagyok, a pénteki nst.-re már bőrönddel menjek! ;)
2019. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Gratulalok!!! En is megszultem oktober 24-en reggel. 😍 Nehez szules volt, 27 orat vajudtam de megerte ♥️
2019. okt. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!