Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetes kismamák hogy vagytok?...

35hetes kismamák hogy vagytok? Várjatok már a babát? Van aki Győrben szül február 26. Körül?

Figyelt kérdés
én már nagyon nem bírom:-) pénteken beindult a szülés kaptam tüdö érlekőt vissza tartó gyógyszert meg mindent haza is engedtek! pedig addig aggódtam hogy szülés meg minden de azóta nem bírok magammal már nagyon szeretném ha meglenne minden félelmem elmúlt és alig várom hogy végre a kezemben fogjam:-)

2013. jan. 23. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát senki sem akar írni neked? Akkor majd én!


36 hetes vagyok. Nem Győrben fogok szülni, mert az messze van :)

Sokat jövök-megyek pakolászok, aggodalmaskodok....

Én is várom már, de még jobb neki bent! Kell neki ez a pár hét! Remélem nem lesz semmi gond! Második babám lesz Ő és kisfiú, az első kislány! Nagyon várja már a kis tesót :)


Beindult a szülésed? Azért jó, hogy vissza tudták tartani.

Ne idegeskedj, tudom könnyű mondani. Én is idegeskedek mindenfélén, de tényleg.

Én azt gondolom olyankor, mikor nehezen telnek a napok, hogy ha akarom ha nem, előbb-utóbb úgyis eljön az a nap (kiírás napja) na akkor aztán para :D

Lehet előbb jön, na akkor meg meglepi!


Sok boldogságot kívánok!!!!

2013. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!