Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mélyen fekvő lepény?

Mélyen fekvő lepény?

Figyelt kérdés
Akinek mélyen fekvő lepénye volt, tudott hüvelyi úton szülni? Ha igen, mi volt az orvos suerint a feltétrle és ha megsem, miért nem sikerült? Ha valakinél eleve meg sem lehetett próbálni, miért nem?
2019. okt. 23. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ott marad és érinti a méhszájat, akkor elvérzel, mire megszülnél, ezért nem lehet megpróbálni sem. Viszont nagyon ritka, hogy a szülés időpontjában is eléti a méhszájat, általában a méh növekedésével feljebb kerül. Nekem a nagylányommal volt ilyen, a 32. hétre szépen odébbállt az útból. 😊
2019. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a 20. hétben vagyok és most 2 cm-re van a méhszájtól. Viszont sajnos van ugyanott egy amnionszalag is.
2019. okt. 23. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak olyat ismerek akit császározták ilyen problémával. De biztos volt kivétel is. A 20. hét meg elég korai. Hátha elmegy az útból.
2019. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a kérdés, hogy mennyire kell elmenjen az útból?
2019. okt. 23. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mélyen fekvő volt a második babámnál, én is paráztam miatta, nem akartam, hogy ez miatt császár legyen. De nem volt gond, helyére került így normál hüvelyi szülés volt. Ahogy előttem is írták, nagyon ritka, hogy a szülésig ne kerüljön a helyére a méh növekedésével.
2019. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!