Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 3honapal...

Császármetszés után 3honapal rettentően fáj a vágásom és a méhem. Most elméletileg peteérésem van adtol fájhat ennyire?

Figyelt kérdés
Van aki ugyan így járt? És ha igen ki mit csinál hogy elmulasza? Egyszerűen nagyvécére is kész szenvedés elmenem mert nyíllal szúr! Görcseim vannak. Idáig menses kor gorcsoltem és fájt császár előtt. De ilyen még sose volt
2019. okt. 27. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szépen bemennék ezzel az ügyeletre, nagyon nem normális szerintem.
2019. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van akinél ez van
2019. okt. 27. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem árthat ha ránéznek. Nem muszáj szenvedni, csak mert más is ugy járt. Ha kibírod holnapig persze jobb szakrendelésre menni vagy a magán dokidhoz. Az ügyelet elég... hát tudjuk milyen.
2019. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális. Egyik császárom után sem volt ez, közvetlenül a műtétek után sem.
2019. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Jelen! Ugyan ez a problémám! Nem tudok ovulációkor pisilni se rendesen. 2x voltam már dokinál vele. Kb kiröhögött. Persze, nem neki fáj...
2019. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Márciusban lesz 4 éve, hogy császároztak. Előző vagyok.
2019. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éve csaszaroztak előtte is éreztem a peteeresem azóta durvább a helyzet.Gorcsoldot ajánlott az orvos.Meg arra tippelt, hogy osszenoveseim lehetnek.
2019. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha és javulhat meg a helyzet nálad,nálam az első évben nagyon durván fájt,most már elviselhetőbb.
2019. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is volt ilyen fél évig az egyik császár után, hogy menzesz "helyett" a peteérés fájt. A dokim szerint gyakori, hogy picit hozzátapad a hashártyához a petefészek/vezeték, de ugye ezt csak laparaszkópiával lehetne igazolni. Vegyél be görcsoldót (pl. Nospa) meg fájdalomcsillapítót is (és egy Espumisant, mert a hormonok miatti felfúvódás is rátehet szélgörcs formájában egy lapáttal), de ha nem használ, azért inkább lásson doki.
2019. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!