Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szült anyukák,...

Császárral szült anyukák, mennyit vártatok szülés után, amíg nehezebbet emeltetek?

Figyelt kérdés
Nekem elég sok lépcsőn kell a babakocsit emelgetni ha sétálni megyünk és már eléggé kellemetlen mindíg más segítségét kérni.De a védőnő szerint még várjak vele hogy magam vigyem.Ti mennyit vártatok a cipekedéssel a császár után?
2010. júl. 17. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az első 6 hetet meg kellene várnod az emelgetéssel.nem emlékszem már rá,de nehezet nem emeltem az első időben.
2010. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, minimum 8 hetet vártam. Nagyon kell vigyázni, tényleg. Nekem fájt is, ha emeltem. Ne érezd cikinek, ez a legkevesebb, amiben segíthetnek embertársaink!
2010. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vártam semmit. Nem tehettem meg. Egy kismama elájult a wc-n senki nem volt a közelben és nekem kellett megfognom hogy ne vágja szét a fejét a wc kagylóban, ez szülés után 1 nappal volt kb 2 órára rá hogy felkelhettem. Kihúztam a folyosóra és gyorsan szaladtam szólni a nővérnek. Szerencsére nem lett komolyabb baja csak leesett a vércukra meg a Júliusi meleg is rátett egy lapáttal. Szerencsére nekem sem lett semmi bajom ettől. Egyébként is jól éreztem magam egyáltalán nem fájt a sebem és szerencsére azóta se fáj. Ez egy éve történt.
2010. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsónak gartulálok, amiért ilyen józanul tudott cselekedni egy ilyen helyzetben.

Kb, 4 hetig nem emeltem nehezebbet a babámnál. Akkor kezdtünk el kijárni sétálni, nem volt segítségem, így egyedül vittem fel a lépcsőn.

2010. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!