Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányai kórházban mire van...

Tatabányai kórházban mire van szüksége a babának szülés után, mit adnak és mit kell vinni- úgy tűnik, hogy kórházbezárás miatt ott kell szülnöm, mire készüéjek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha babás szobában leszel,vihetsz mindent neki,ruha,ilyesmi,de pelenkát 5db-ot kapsz naponta.

a mintacsomag amit kapsz,abban van elég popsikrém és hasonlok,ami arra az időre elég.

2011. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Törölközőt vigyél neki mindenképpen, meg szerintem egy lázmérőt is. Én legalábbis a kórházival soha nem tudtam megmérni a hőjét.

Az angolpólya, amit bent adnak, az tényleg praktikus, de én az ingeket nem adtam rá. Mert hiába pici a baba, nem mocorog még, de felcsúszott rajta, meg volt olyan, amelyiken se gomb,se madzag nem volt.

Nekem jól jött egy kicsi vékony babapléd is, mert nagyon élvezte, ha jól be van takarva.

2011. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!