Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor lett ujra...

Szülés után mikor lett ujra zárt a hüvelyetek? 6hete szültem.

Figyelt kérdés
6hete szültem és ha oda nyulok érzem,hogy még nyitva van. Ha tükörrel megnézem belátni és látom azt a redős részt. Még mindig vérzek,de már minimálisan.
2019. nov. 4. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire a vérzés elmúlt kb
2019. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 hétre rá szexeltünk, minden jó volt. Hogy nyitittabb lett e a hüvelybemenet azt nem tudom, de tág nem lettem.
2019. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Mi is 7. Héten szexeltünk

Nem lett tágabb a hüvelyem.

Szárazabb voltam ( nehezebben lazultam el plusz volt egy kis gátmetszésem sajnos)

Emiatt még szűkebbnek is érzett a férjem.


A hüvelyszárazság viszont kb 7 hónapig jelen volt

Síkosító jó barát volt

/ 16 hónaposan szoptatom még a lányomat és fél idős vagyok a tesóval/

2019. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Leírás alapján hüvelyfalsérvnek tűnik. Az nem fog elmúlni. Intimtorna segíthet, hogy ne romoljon, de elmúlni nem fog.
2019. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Probaltuk az egyuttletet a ferjemmel,de egyaltalan nem tudtuk meg elkezdeni sem,mert olyan erzes mintha reszelnek. Furdes kozben is erzem,hogy ha viz megy bele vagy egy kis intimlemoso nagyon csip. Es most is iszonyuan csipett es nem a szarazsag miatt. Kikertem edesanyam velemenyet aki azt mondta adjak idot magamnak,ez normalis es majd minden visszahuzodik a helyere.

En azert kivancsi vagyok mas velemenyere is.

2019. nov. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!