Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan akinek szülés után...

Van olyan akinek szülés után elmúlt valamilyen folyamatos gondja vagy betegsége?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem IBS-em volt. 1 éve és 3 hete szültem. Még nem jött vissza. (lekopogom)

Persze ennek pszichés alapja is van, mert a munkám elég stresszes volt.

De lett helyette pajzsmirigy cisztám, ami a hormonok táncának köszönhető.

2019. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon durva menstruációs fájdalmaim voltak, hánytam, ájuldoztam és semmilyen orvosi indokot nem találtak. A szülés után ezt mintha elvágták volna, teljesen megszűnt a fájdalom.
2019. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az allergiám múlt el.
2019. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. IDB/IBS. szülés óta eltelt 9 év alatt 2x okozott problémát. Epeműtét után borult a rendszer (akkor úgy 2 évre, de közel sem annyira rosszra, mint előtte), illetve egyszer "csak úgy" volt egy gyulladás (és kórház), de azt 3-4 hét alatt kihevertem, és azóta (4 éve már) lényegében jól vagyok.
2019. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
*IBD (természetesen- bocs az elírásért)
2019. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
IR-es voltam gyerekkorom óta. Most mióta megszültem (2hónap) teljesen rendben van a cukrom diéta és minden nélkül :D
2019. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szülés óta elmúlt az,hogy nehezen alszom el.:)Egyébként közvetlenül szülés után az IR nekem is rengeteget javult, nem is kellett már gyógyszer.Aztán persze a helytelen életmód miatt visszatért.
2019. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Édesanyámnak a 2-es válaszolóhoz hasonlóan a nagyon fájdalmas menstruációja rendeződött az első szülés után. Rajta kívül még egy ismerősömről tudom ugyanezt, illetve több olyan eset fordult elő az ismeretségi körömben, amikor valakinek az allergiája tünetmentes volt a terhesség alatt gyógyszerek nélkül is, míg korábban antihisztaminnal is nehezen tudták kordában tartani. Közülük a legtöbbnek nem is jelentkeztek újra allergiás tünetek a szülés után.
2019. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8 hónapja szültem, az össze vissza menstruálás beállt tankönyvi 28 napra.

Plusz a migrénem sem jött még elő.

Koppkopp.

2019. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!