Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van -e értelme a köldökzsinór...

Van -e értelme a köldökzsinór vér levételének szülésnél? Mennyire biztosított a tárolás?

Figyelt kérdés
2007. dec. 10. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható nemzetközi cégek végzik a tárolást.

Szerintem megéri levetetni. Egyre többször lehet hallani, hogy XY meggyógyulhatna, ha lenne őssejtje, stb.

Ne ezen múljon a gyereketek egészsége, ha van rá keret.

Fő a biztonság. Jobb félni, mint megijedni.

2007. dec. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyereked élete függhet tőle!Ha megtehetitek 350000ft feltétlenül!Mi a Zelionnal kötöttünk szerződést.Az a legjobb Magyarországon,állami gasranciás!23 hetes kismama
2007. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A tárolás biztos, efelől ne legyenek kétségeid. Szinte kizárólag anyagi kérdés, és persze végig kell gondolni, akartok-e ilyen fajta gondoskodást. Ha valamikor szükség lenne rá, nagyon jól jöhet, életet menthet. Ha nincs rá szükség (úgy legyen!), akkor is megtettétek. Viszont Magyarországon jelenleg nem igazán tudják még felhasználni, ezt azért tudni kell. Értelme van, csak megoszlanak a vélemények a hasznosságáról. Jó döntést és kívánom, soha ne kelljen felhasználnotok!
2007. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha kényelmesen ki tudjátok fizetni a szükséges összeget, akkor mindenképpen vágjatok bele! Ha viszont problémát okoz, akkor szerintem nagy valószínűséggel jobb helyet is lehet találni a pénznek...

Mindenképpen nagy dilemma, és senki sem tudja eldönteni helyettetek.

2007. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!