Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik a hatásosabb vajúdás...

Melyik a hatásosabb vajúdás és szüléskönnyítő módszer? A málnalevéltea vagy a homeopátiás bogyók, és azok közül melyek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én együtt szedtem a bogyókat a teával. A bogyók közül a cimicifugát, a caullophyllumot és az arnica-t.
2008. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyénfüggő,hogy hat-e.Illetve hinni is kell benne.

Habár én igyekeztem benne hinni,ittam a 36 héttől napi 2 csésze málnalevélteát,és szedtem a homeós golyókat is,azt 37 héttől.41 héten indult a szülésem,és 18 óra vajúdás után tágultam ki 3 ujjnyira úgy,hogy oxotocint is kaptam:((

Akkor azt mondta a doki,már csak 1-2 óra és meglesz,erre elfordult a drágám,rosszak lettek a szívhangok irány a műtő.

Hát nekem nem volt hatásos azt hiszem,pedig ez a 3-ik szülésem volt,és mindközül a legnehezebb a legfájdalmasabb.Az elsőt szültem meg legkönnyebben,pedig akkor semmilyen praktikát nem alkalmaztam,és ment simán.

Ez is igazolja,hogy még 2 szülés sem biztos,hogy egyforma egy nőnél.

Szerintem alkalmazhatod mindkettőt,nem lesz bajod tőle,max nem hat.


Minden jót,könnyű szülést.

2008. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy nélkülük is így sikerült volna, de én a 37. héttől ittam a teát, s szedtem a bogyókat. 4 nap túlhordás, s 5óra vajúdás után megszületett a kisfiam. Én hiszek bennük. Legközelebb is használni fogom.
2008. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A homeopátiást szedd mindenképp. Én mire szehettem volna a 36. héttől, addigra pont megszültem, úgyhogy nekem sajnos nem tudott segíteni, de a szülőszobán szedtem be belőlük.
2008. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem így kellett szedni:

Betöltött 36. hét:

"A" hét:

1. nap Pulsatilla C30 5 golyaó

2-3-4-5-6. nap: Caulophyllum C15 5 golyó

7. nap: szünet

"B" hét:

1. nap Pulsatilla C30 5 golyó

2-3-4-5-6. nap: Cimicifuga C15 5 golyó

7. nap: szünet


És ezt a szülésig minden nap, A és B hét felváltva.

A szülésnél felkiáltott a szülésznő, hogy jaj de el vagyunk lazulva odabent...

2008. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én a 36. héttől ittam a teát és szedtem a homeo bogyót és baromira hittem benne.A szülés mégis elmondhatatlanul fájt és baromi sokáig tartott(10ó).Mondjuk azt nemtudom hogyha nem szedtem volna semmit nemtudom mennyi ideig tartott volna.
2008. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek.
2008. nov. 19. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!