Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg lerövídíti és megkönny...

Tényleg lerövídíti és megkönnyíti a málnalevél tea a vajúdást? Érdemes inni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem érdemes!! Az első fiamat fitten 20 évesen szültem , nála nemittam és 12 óra után lett meg. Most 30 évesen, ittam és sokat segített. 19.00-kor még sétáltam,mert nem jött le a baba, hiába tágultam ki teljesen 22.20-kor már kint volt a fiam és a kitolási szakasz azért húzódott el mert nem fért ki a válla teljesen , ja és mert 4700 gramm és 62 centi lett a nagylegény. Gyorsan jöttek a fájások, intenzíven és jól tágultam, nem repedtem be sehol ekkora babával sem. Szerintem igyad én a 36 héten kezdtem. Jó szülést!!!

Üdv:3 hónapos baba anyukája

2008. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És 38 hetesen nem késő/fölösleges már elkezdeni? Hol lehet beszerezni és milyen adagban kell inni?
2008. nov. 18. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én is iszom, kezdd el nyugodtan. Én napi egy csészével iszom, 3 dl vízbe teszek 1 evőkanál teát. drogériában, gyógynövényboltban lehet kapni, 200-300 ft körül van.

Üdv 40 hetes kismama

2008. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én is ittam a 36 héttől napi két csészével. Én 16 órát vajúdtam, mire megszültem. Nekem nem segített, de hátha neked bejön. Ártani nem árt. (bár amikor mondtam a szülésznőnek, hogy ittam, csak mosolygott)

Üdv, 4 hónapos kislány anyukája

2008. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem lévőhöz nekem sem vált be. Majdnem császár lett.
2008. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő.20 évesen szültem az első babát 4 órát vajúdtam,most,35 évesen szültem a másodikat 2 órás vajúdás után.Teát nem ittam,se akkor,se most.Ez inkább alkati kérdés.Nekem anyukám is pikk-pakk szült minket,gyorsan és könnyen tágult.
2008. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Állítólag ez a tea lazítja a szöveteket. Szerintem is alkati kérdés és hogy hanyadik baba. Az elsőt 21 évesen szültem 3950 grammos 58 cm kislányt. Az első fájástól kezdve 6 óra múlva kint volt. A másodikat 29 évesen. Ő kisfiú lett 4300 g-mal és 60 cm-el született az első fájástól kezdve 45 perc múlva már rajtam szuszogott. Természetes úton jött világra, épphogy nem az autóban. :)

Egyiknél sem ittam teát.

2008. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Hihetelenül gyors és könnyű szülésem volt. A helyi fájdalomcsillapításnak nem volt ideje hatni. Én mindenkinek csak ajánlani tudom.
2008. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a 36. héttől ittam, első babásan nagyon gyorsan tágultam, a legelső enyhe fájástól számolva 6 óra múlva a karomban volt a fiam
2009. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!