Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem ajánlatos tejet...

Miért nem ajánlatos tejet inni szülés előtt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

honnan tudod, mikor fog beindulni a szülés?

én nem hallottam ilyet. Úgyis lesz hasmenés vagy beöntés, szerintem nem oszt, nem szoroz a tej.

2011. júl. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvastam, ha érzed, de még nem indulsz, akkor ne igyál tejet, csak azt nem írták miért???? Nekem minden tünetem megvan, bármikor beindulhat a szülés, viszont nagyon sokszor ég a gyomrom, és arra nekem most csak a tej jó. Ezért kérdezem.
2011. júl. 6. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy dologra tudok gondolni. Szoptatás alatt nem szabad sok, tejet tejterméket fogyasztani, mert a tejfehérje átjut a a baba szervezetébe szopi közben, és előfordulhat, hogy fehérje érzékeny lesz. Nyitott még a bélrendszerük, és átjutnak rajta a fehérje enzimek. Talán ezért de csak tipp.
2011. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár szerintem mire belövell a tejed, már kiürült a szervezetedből a tej.
2011. júl. 8. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!