Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó ötlet azoknak, akiket...

Jó ötlet azoknak, akiket megaláznak, beszólnak a kórházba szüléskor. Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

előző kérdésemre,hogy ért e valakit megalázó élmény sokan írtak és nem tudtam nyugodni,hogy vajon mit tennék én ilyen helyzetben.

Rájöttem, ha velem történne ilyen, akkor mikor mennék haza mosolyogva adnék 1 leragasztott borítékot annak a személynek aki szemét volt. A borítékban meg 1 cetlire azt írnám,hogy ,,TESSÉK A HÁLAPÉNZED, VEGYÉL RAJTA JÓMODORT!!!".

üdv


2010. júl. 20. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez jó! :)

Belinkelnéd azt a kérdést!? Kíváncsi lennék miket írtak...

2010. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem en mar keszitem is az ilyen boritekokat.
2010. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy töküres boríték hatásosabb lenne. Tudom, hogy nagy a kísértés, hogy bántásra bántással felelj, dekkor te sem vagy jobb.
2010. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam az előző kérdést, hát brutál sztorik voltak.

Az én kisfiam 4 hónapos, szerencsére a doki meg a szülésznő is normális volt, a sz.nőnek voltak érdekes beszólásai, mikor pl burkot repesztett a doki, és betolták a fenekem alá az ágytálat, mondta, hogy emeljem jobban. Hát én emeltem, de nem tudom, mit várt egy 41. hetet betöltött nőtől:) mindenesetre nem volt neki elég jó, azt mondta: "segítsen már a doktor úrnak" Doktor úr meg ismert már, keveset beszélek, de akkor velősen, sürgősen kiküldte a szülésznőt telefonügyeletnek, és egyedül repesztett.

Nálunk a koraszülött osztályon nagyon bunkó a főnővér, folyton megsiratja a kismamákat. Egy ikres anyukának beszólt, mikor a második gyereket akarta megszoptatni, hogy minek erőlködik, mikor úgysincs teje...szegény csajt a nőgyógyászat főorvosa vígasztalta.

Amúgy én szülés után szépen elmentettem a kórház betegjogi képviselőjének a telefonszámát, biztos, ami biztos.

Ja, meg itt hashajtót adnak, második nap reggel. Délben kérdezte a vizites doki, bevettem-e. Mondom, nem. Na, ebből osztályos botrány lett, mert mi az, hogy nem? mondtam, ha estig nem megy magától, akkor majd beveszem, de nem fogok egész nap a hatezer vizit, ebéd, látogatók, csecsemős vizit, gyerekdoki vizit közben durrogtatni a wécén.

És igen, a kórházi dolgozók nagyrészére ráférne a jómodor.

2010. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom,hogy mindenkinek lehet rossz napja, főleg ilyen megfeszített tempójú munkahelyen, mint a kórházak. És én sem az a típus vagyok aki egyből pattog, ha megbántják.. én is inább lenyelem a bántást és kussolok. De azért, aki szándékosan ,rosszindulatból bánt egy kiszolgáltatott embert és még utána bocsánatot sem kér, hogy ,,na jó bocs, túllőttem a célon stb...." azok tényleg nem érdemelnének mást.
2010. júl. 20. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

asszem nagyon szerencsés vagyok itt a debreceni klinikán semmi ilyesmi nincs...


amikor a missed ab-om volt a mütőben ébresztettek az altatóorvos asszony simogatta az arcomat úgy ébresztett.


a mütőssegéd is nagyon rendes volt magázott (!) és úgy mondta el mire számithatok a következőkben.


a gyermekágyon nekem se volt tejem első este de levittem a csecsemősökhöz és látták hogy kicsi baba és mondtam is hogy aznap szültem és nincs tejem szó nélkül átvette a babát és öntött egy kis tejet a szájába meg is simogatta mielött visszaadta.



ez kicsit off volt... de tényleg példanélküli klinika !!!!

2010. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!