Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hete tartó jósló fàjàsok...

2 hete tartó jósló fàjàsok normàlisak?

Figyelt kérdés
Most kezdem a 40.hetet,de 2 hete minden este josloim vannak,rendszertelen,ossze vissza..normalis ez? Reggelre mindig mindem elmulik. Csak az ejszakaim teszi tonkre. Babat nem viseli ez meg?
2019. dec. 23. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Készül a szervezeted, én normálisnak mondanám. Nem hiszem hogy a babát megviselné, nekem a 34. Héttől volt ez folyamatosan a szülésig.

Nekem a felpolcolt láb, zuhany meg az alapos relaxálás segített. Ezt értsd úgy, hogy illóolaj parologtatas, egy jó könyv, lábak fel, és egy finom tea, igyekezz minél kényelmesebben, én erre a célra az összes párnát megvettem kB a jyskben, körbe voltam tömve, mintha egy felhőn lennék.😀

Lehet hogy hamarosan már indul a szülés, elvégre már időben vagy 🙂

Könnyű szülést és jó babázást kívánok!

2019. dec. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi,en mar annyira ideges vagyok..keveset mozog a baba es aggodok egesz nap csak.
2019. dec. 23. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha keveset mozog az nem tudom mennyire jó, sokan mondják hogy az utolsó napokban lusták a babák, de nekem az orvosom azt mondta ha keveslem inkább menjek be mint baj legyen
2019. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam nst n ,ott hiperaktiv volt,egy orat hagytak rajtam,mert ki kellett varni, hogy megnyugodjon a baba. Mert ideges voltam es ehes. Ki erti ezt. Itthon meg keveset mozog.
2019. dec. 23. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!