Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után lett másnak is...

Császár után lett másnak is cisztája és hetekig tartó menzesze? Hogy alakult kezelés után?

Figyelt kérdés

Október 5-én császároztak. Sajnos nem szopizott a fiam, mert 1560 g-al született 36. hétre, gyenge volt. Én fejtem, de elég keveset tudtam. És ez is állítólag hozzájárulhatott a most kialakul hormonzavarhoz: dec. 6-án jött meg először és 3 hétig tartott. Január 2-án jött meg újra és azóta tart. Tegnap voltam nőgyógyásznál és azt mondta csináljak egy terhes tesztet, ha pozi akkor szóljak neki és mást találunk ki, de ha negatív akkor kezdjem el a Progesteron exeltist szedni 2 hónapig, majd kontroll. Van egy 4 cmes egyszerű ciszta is a bal petefészkemben. :/ Ennek is fel kell szívódnia! Remélem minden rendben lesz és helyreáll a rend, felszívódik a ciszta is.

Tapasztalatok?

Köszi! 😣😓



2018. jan. 16. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ciszta is császár után meg seromák is(de nem a petefészekben). Nekem is elhúzódott a vérzés, de műtét után. A műtéttől két hónapig folyamatosan véreztem. Nekem azért volt, mert gond volt a heggel. Majdnem meg kellett műteni újra, de a doki írt egy jó fogamzásgátlót és az segített. Onnantól szépen helyre jöttem.
2018. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Császáros voltam, sokáig volt folyásom. Ciszta nem volt szerencsére.


Rémisztő amit írsz, az #1 hszben. 2 hónapig véreztél...

Klimaxba vagyok, több mint 1 hónapja vérzek, küret volt közben. hormonzavar.

( bocs hogy belekotyogtam, infót keresek )

2018. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!