Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Őszintén tudtok olyan nőgyógyá...

Izabella220 kérdése:

Őszintén tudtok olyan nőgyógyászt a Nyíregyházi kórházból aki nem problémázik a császáron, és akár meg lehet vele beszélni hogy úgy szeretnéd a babát világra hozni, orvos névre, tapasztalatra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem Dr. Takács Zoltán volt a nőgyógyászom. Igaz természetes szülésre készültem de probléma akadt a 33 héten így sürgősségivel császározott.

Nagyon kedves,értelmes,lelkiismeretes orvos. Bármit megtudtam vele beszélni és mindig segítőkész volt. Mindenre nyitott és nagyon jó tanácsokkal szolgál. Szerintem nem zárkózna el a császártól,bátran merem ajánlani neked. :)

2019. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Sajnálom, hogy nem érdekel téged a baba világrajövetelének a módja. A császár indokolatlan esetben káros! Szegény baba :( még nem áll készen a megszületésre, erre hirtelen kiveszik a jó meleg, kellemes félhomályból :( ezért van az a sok lelkibeteg ember.
2019. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Mindig is érdekelt miért dönt valaki önkéntesen a császár mellett?!

Én átéltem... indítottak, de nem jöttek a fájások magzatvíz meg kitudja mióta nem volt a babánál így megcsászároztak. Egy trauma volt... és a felépülés sem volt mesés úgy, hogy el kell látnod egy picit mellette aki éjjel sem hagy pihenni...

A másodikat remélem sikerül természetesen megszülni.

2019. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már van gyerekem akit megszültem, a császár csak akkor érdekel ha kockázatos lesz ez a terhességem, és igen inkább császár mint oxigénhiány, de könnyü kommentet írni, ha a részleteket nem is tudod.
2019. dec. 26. 22:56
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Oxigén hiány? Te miről beszélsz?
2019. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oxigénhiányosság a babánál ha gond van a szülésnél, vagy a szülőcsatornában elakad az már okozhat v a köldökzsinór rátekeredik a kicsi nyakára hasonló kockázatok. Nem hiszem el h nem tudod mi azaz oxigénhiány.
2019. dec. 27. 08:59
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem mindenkinek olyan szörnyű a császár. Nekem pl. nem volt az. A császár napján nem éreztem fájdalmat csak egy kicsit estére. A másnap kicsit nehezebb volt, de harmadnapra minden fájdalom megszünt.

Az pedig, hogy traumatizáló, egyszerűen nevetséges. Kicsit gondolj bele jobban. Attól, hogy az a természetes, hogy a szülőcsatornán keresztül jön a világra, nem jelenti azt, hogy az kevésbé lenne trauma a baba számára. Mindenképp változás áll be az életében.

2019. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Emberek a kerdesre valaszoljatok mar ne pofazzatok bele mindenki eletebe,a ti hazatok tajan is van mit seperni gondolom!

Nyugodtan lehet lepontozgatni! Elso valaszt en irtam es en ajanlottam Dr. Takacs Zoltant. En legalabb betartom a szabalyzatot es a kerdesre valaszolok es nem OFF-olok. Jelentve lesztek a hulyesegeitekert.

Nem jo a csaszar de ha a kerdezo azt akar akkor legyen neki az! Semmi kozotok ki hogyan szuli a babajat.

2019. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsit elszabadultak az indulatok... az hogy valakinek szuper volt a császár még nem kell lehülyézze azt, aki traumaként élte meg... az egy hasi műtét ami egyáltalán nem kockázatmentes... valóban a természetes szülésnél is adódhatnak problémák, benne van a pakliban... de honnan tudod, hogy ha a császárt választod akkor nem lesz semmi gond?
2019. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

"De, mindenkinek van hozzá köze, mivel császárral kikényszerített gyerekek lelki betegek lesznek..."


A nagy lópikulát van bárkinek is köze az adott nőn kívül ahhoz, hogy hogyan hozza világra a gyermekét! A világon semmi közöd nincs hozzá, sem neked, sem senki másnak Közöd max ahhoz van, hogy TE hogyan szülsz, máséhoz még csak véletlenül sincs. Felháborító és mélyen elszomorító amúgy, hogy Magyarország milyen szinten el van maradva sok országhoz képest, ahol teljesen természetes hogy a nők eldönthetik hogy kívánnak szülni....

Azt meg végképp nem értem mi értelme van ferdíteni és ilyen "minden császáros lelki beteg lesz." kamudumákat idehányni 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Dehogy lesznek a császárosok lelki betegek, hagyjuk már a hülyeségeket. Én speciel munkámból kifolyólag rengeteg császáros, mára már felnőttet ismerek, egyetlen egy sem lelki beteg, nincs semmi bajuk! Ennyit erről. De biztos külföldön is mindenki lelkironcs, amiért az anyja császárral szülte, bezzeg aki hüvelyi úton született, az aztán véletlen sem lehet lelki beteg, csak a császáros.🤷🏽‍♀️

Tudod egyébként mi van hatással a társadalmunkra?? Pl, ha valaki eszetlenül potyogtatja sorra a kölköket, mondván búgyis ott egy raklap segély, babaváró tököm hitel, ILYEN CSOK, olyan SZJA mentesség stb stb. Aki csak folyamatosan elvesz a közösből, belerakni már nem annyira szeret. Na EZ a káros, ami hatással van a társadalomra, nem az hogy valakinek joga van döntenie a teste felett és eldöntheti császárral vagy hüvelyi úton akar szülni.

2019. dec. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!