Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem fekszik le velem a...

Miért nem fekszik le velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat


Én ffi 31

Ő 32


Van egy 9 hónapos kisfiunk és a terhességig nagyon jól ment közöttünk a szex.


Amint terhes lett a 2. Honaptól viszont nincs szex sőt a közeledésem is taszítja ( érződik)


Jelenleg 18 hónapnál tartunk és én nekem fontos a családom és valóban mindig azt mondtam hogy "ez egy ilyen időszak , biztos a hormonok stb" de már nagyon nehezem bírom és ezt jelzem is neki de ő egyszerűen nem akarja.


Csak hogy érthető legyen

2.hónap óta nem volt szex

De még annyi sem hogy ő csinált volna valamit. Sőt kb át sem ölelhetem, 3 hónapja engedte meg hogy egy agyban aludjunk azelött azt sem akart.


Tényleg igyekszem nagyon elvonni a figyelmem de most már baromi nehéz , pedig kívánom a barátnőm és agyba főbe dicsérem mindig.



2020. jan. 5. 20:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudok tanácsot adni, sajnos velem is ez van.Egyszerűen nem hogy az együttléteket nem akarom (nem is volt mióta terhes vagyok) de még csak a közeledését sem bírom.Pedig szeretem, jó a kapcsolatunk. 1-2 alkalommal kényesztettem eddig más módon, de most már ő is kezd besokallni, pedig nagyon megértő típus.Szegény azt hiszi hogy ő vele van baj,hogy őt nem kívánom, mással biztos szívesebben együtt lennék, de nem így van, semmi, de semmi nem tud most izgalomba hozni.Csak abban reménykedem,hogy terhesség után minden helyrerázódik.30 hkm
2020. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Előző vagyok, annyival egészíteném ki, hogy veszélyeztetett terhes vagyok, lehet hogy ez (sőt tuti) tudat alatt befolyásol.Első terhességem alatt kívántam a szexet, de akkor többször véreztem,akkor az orvos eltiltott a házasélettől.Most n vagyunk tiltva, de most meg nekem nem megy.☹
2020. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Nagyon remelem hogy nalatok igy lesz.

Az nyugtasson meg hogy terhesseg alatt azert gyakori az ilyen utana sokmindenkinek helyre all a hormonhaztartása és 3.4. Honaotol realizalodik. Csak sajnos mi mar nemsokara szules utan 10. Honaoban vagyunk... és semmi.


Lehet ezt csinálni de már nem sokáig és sajnos nem csak a szex hiány a baj, olyan mint ha felesleges lennék és a kapcsolatot is az tartja egyben hogy hajtok érte és csak ritkán mutatom felé hogy ez nekem mennyire rossz így a baba miatt hogy nehogy valami rosszat érezzen.


De így nem jósolok magunknak sok időt mert csak statiszta vagyok ....

2020. jan. 5. 21:06
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
Szülés utáni depresszió? Sokat ejszakazik? Sok a házimunka? Alig jut ideje, lehetősége felnőtt dolgokra? A szülés volt traumatikus számára? Esetleg nőgyógyászati problémái vannak? Általában ezek szoktak lenni olyan dolgok, amik miatt a friss anyukák nehezebben hangolódnak. Beszélgess vele sokat, kérdezd meg, mit gondol, érez, tapogatózz ezekben a témákban, de úgy, hogy közben ne látszódjon, hogy a szex a motivációd.
2020. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Ez kemény lehet. Próbáltal vele konkrétan erről beszélni? De nem csak egy mondstban. Hanem hogy mondja el, hogy mit erez, esetleg mi bantja (tudom, itt most Te vagy a szenvedő fél, de akkor is.... így talan jobban megnyílik). Nem lehet, h szülés utáni depressziója van? Illetve szoptat? Mert van olyan, hogy szoptatás alatt, vagy ha még nem menstruál, a libidója a béka feneke alatt van.
2020. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Próbaltam vele sokszor de már ebből is leadtam.


Piszok jó anyuka lett és lesz is.


Elsőosztályúan bánik a babával, nem látok rajta depressziós jeleket illetve ha van akkor azt hamar helyre teszem, (volt barátnőm nővére öngyilkos lett és ismertem közben is és elötte is)


Hála istennek nem látok rajta semelyik verziójának a nyomát sem csak fáradt nagyon amiben én segítek amikor tudok.


Szülés neki traumatikus volt nagyon de akkor is mellete voltam végig , nem.kapott epit de ügyes volt megcsinálta.


Nyilván sok oka lehet amit én meg is értek és tamogatom is de sajnos valakiben ez nyomott hagy és akaratlanul is de vármilyen megértő a masik fél az idő ezt szétrombolja.


Ha nem így lenne biztos nem írnám le ezeket ide de most jött el az idő hogy leírjam mert vele egy ponton túl már nem tudok beszélni és látom rajta hogy a téma sem érdekli túlságosan.


Szeretem van egy gyerekünk , megállapodtam mellete ( pedig 27 eves koromig nem volt rám enyhén szólva sem jellemző ez) és most ez van :)

2020. jan. 5. 21:23
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szoptat? Mert az a legnagyobb libidó gyilkos sokaknál.
2020. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Uh bocsanat.. akartam irni.


2 hetesen abbahagyta mert annyira fajt neki hogy nem bírta.


Utána fejte kb 2 honapos koraig , utána elapadt és tápszer

2020. jan. 5. 22:31
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Es arra mit reagal, hogy ez neked mennyire nehéz?
2020. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Na ez az ami a leg rosszabb, nagyon semmit neki a gyerek az első és ezzel nincs is baj viszont én nem a 2. Vagyok hanem csak vagyok. Egyszerűen minimális késztetést sem erzi hogy valamit csinálnia kellene.
2020. jan. 5. 23:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!