Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek nem fordult be a babája?...

Kinek nem fordult be a babája? Megindult a szülés vagy programozott, és hanyadik héten? Nekem 2 hónapja csak egy pózban fekszik (de rendesen mocorog) 35. h

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Még mindig van esélye befordulni. Az enyém 35 hetesen csücsült, tegnap voltam ultrahangon 37 hetes terhes vagyok most és már fejjel lefelé volt, pedig azt hittem én is hogy nem változik.
2015. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A húgomnak be volt fordulva 30.hétre, majd valamiért 35.héten visszafordult. Angliában szült. Nem vállalták ott a faros hüvelyi szülést, így császározták.Szülés elôtt próbálták bizonyos technikával visszafordítani, de nem sikerült..
2015. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém nem fordult be. 40. héten elfolyt a magzatvizem, programozott császárral szültem.
2015. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha nem fordul be biztos hogy császár lesz, csak félek hogy magától indul meg. Tudom jobb ha megindul..amikor ő szeretne..ez természetes. ugy hallottam ilyen esetben a 38 hétre már adnak időpontot,de orvostól is függ. Megijednék ha megindulna, mert nem szeretném hogy baja legyen, kedden megyek az orvoshoz,kiváncsi vagyok mit mond.
2015. szept. 19. 08:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Benne vagyok kismama fórumban.

50-50%, hogy 38.vagy 39.hétre adnak időpontot a programozottra.

Most az egyik kismama a 38-ra, 1 hete a másik 39.hétre kapott időpontot.

A másik, hogy attól hogy beindul a szülés fájásokkal vagy vízelfolyással,nem azt jelenti,hogy 1 órán belül megszülsz.

2015. szept. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És nem igazán értem, hogy mi baja lenne, ha magától beindulna??

Te inkább a fájásoktól félsz, és nem akarsz hüvelyi úton szülni.

2015. szept. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Irtam is hogy szerintem az jobb ha magától indul meg, hisz az a természetes. Nem a fájástól félek hanem hogy a köldökzsinór rossz helyre csúszik. Biztonságban tudnam magunkat ha megvarná az időt. Szerencsere anyukám itt lesz már és a kórház is 5percre van. Csak kivancsi voltam véleményekre! Köszi a válaszokat.
2015. szept. 20. 10:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem azt mondták, ha előbb elfolyna a magzatvíz, mint hogy császárra kerülne sor, akkor hivjak betegszállítót ( Németország) és ők fekve szállitanak be a korházba. Ha csak szivárog akkor nincs gáz állítólag.
2015. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is ugy olvastam hogy mentőt kell hivni és amíg kiernek feküdni kell. Első baba is, izgulok miatta, es jobb tudni hogy mi a teendő,mert lehet hogy nem jön gyorsan a baba és nincsen ebből gond ha faros, de jobb vigyázni es minel elobb jó kezekben lenni :) anyukámnak gyorsan jott volna öcsém csak rá volt tekeredve a köldökzsinór es szerencsére sürgősségivel nem lett gond.
2015. szept. 20. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem emiatt volt programozott császárom július elején, faros volt a kislányom. 38+6-ra kaptam időpontot, de végül 38+4 lett belőle. Nem indult be a szülés, nem azért, hanem mert magas vérnyomás miatt befektettek 5 nappal a tervezett műtét előtt, de mivel nem nagyon sikerült kordában tartani már a vérnyomásomat egy marék gyógyszerrel sem, a 3. napon szólt az orvosom, hogy akkor ha én is benne vagyok, megcsászározna inkább ma, a baba már érett, 2 nap neki nem számít, ez a vérnyomás viszont veszélyes. Persze nem ellenkeztem, így 38+4-re született meg a babám.
2015. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!