Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hátsó falon, mélyen tapadó...

Hátsó falon, mélyen tapadó lepény miatt császár?

Figyelt kérdés

32. héten vagyok. 3,5 mm(!) tapad a belső méhszájtól a lepény. Volt bárki, akinek 39. hétig feljebb húzódott és természetes szülés kerekedett belőle?

(39. hétre beszéltünk meg program császárt az orvosommal, abban maradva, hogy felülvizsgáljuk ha feljebb megy)



2020. jan. 9. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még bőven feljebb mehet, nő még a méhed bőven.
2020. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A doki is és a szülésznő is azt mondta, hogy ennyi idősen már nem fog feljebb menni. Én reménykedek. A 27 hetes kontrollon 5 mm-re volt. Szóval nagy illúzióim nincsenek. Ellenben az érdekelne, hogy a feljebb meHET helyett (mert ebből hallottam eleget az elmúlt 20 hétben) volt-e valaki, akinek ilyesemi távolságra volt és TÉNYLEG feljebb húzódott (annak ellenére, hogy mondták, hogy már nem fog).
2020. jan. 9. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
29 hetesen rálógott, 33 hetesen éppen érintette, 36 hetesen a közelében sem volt. De tudod mit? Ilyen stílusban válaszolni annak, aki bíztatni próbál, rohadt szemét dolog, úgyhogy inkább ezen gondolkozz, ne azon, amit úgysem tudsz befolyásolni.
2020. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Igen, nekem pl feljebb húzódott, bár már nem emlékszem pontos mmre, a 29. héten volt valami 4 mm azt hiszem, és a 36. heti vizsgálatnál mondta az orvos hogy meg lehet próbálni a hüvelyi szülést. De egyébként engem se biztattak, hogy feljebb huzodhat, elég ritka, inkább a majd meglátjuk típusú válaszok voltak..

Sikerült hüvelyivel szülnöm, viszont utólag baj lett a lepénnyel mert a fele bent maradt, valahogy ketté szakadt szülés közben, azt mondta doki azért, mert közel volt a mehszajhoz..

2020. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg hármas... Nem éreztem semmilyen bántót a válaszomban. Ha meg lett volna indokolva, esetleg saját tapasztalat ott lett volna mellette, akkor könnyebb elfogadni. De így csak egy súlytalan hátbaveregetés érzésem volt tőle. Emellett te is elgondolkodhatsz rajta, hogy miért érezted mégis bántónak.

Nem volt könnyű a tegnapi napom emiatt. Rettegek a császártól és százszor jobban örülnék egy hüvelyi szülésnek. Ha nem húzódik feljebb, akkor azt érzem sokat kell dolgoznom ennek a feldolgozásával, elengedésével. Így most még próbálok kapaszkodni konkrét "sikertörténetekbe" és nem csak talánokba. A 12 hete uh-tól kezdve ezt hallom, hogy simán feljebb mehet még. És sajnos eddig nem történt semmi, pedig a méhem nőtt. Így egy ilyen megjegyzés egy konkrét kérdésre nekem kevés volt. Bocsánat, ha ez neked bántó volt.

2020. jan. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!