Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már tudjuk hogy császár...

Ha már tudjuk hogy császár lesz (farfekvés miatt) akkor nem gáz, ha elmegy a magzatvíz? Tehát, ha konkrétan beindul a szülés. Lepény III. fokban érett.

Figyelt kérdés
Nem szorul oda a kis lába,vagy valamije?38+2
2010. jan. 17. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben be kell menni egyből a kórházba.

Megvizsgálnak. Döntenek.

Valószínűleg altatásban császároznak meg és nem programozottan ébren.

2010. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most kb 3500 g a kislányom,tehát nem is kicsi.
2010. jan. 17. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Ebben az orvosodnak kell döntenie.

De ha szoptatni szeretnél, a legjobb, ha a 40 héthez minél közelebb születik a baba, mert akkor a legérettebb a tüdeje, szíve, legerősebb a szopási reflexe....

2010. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért lesz császár?Első baba?
2010. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Első,igen.Tudom,meg lehet szülni farral is,csak Ő már elég nagyocska,és nem szeretném ha valami baja lenne.Eltörhet a csípője,keze,lába,és ami a legfontosabb,hogy ha nem jut át a buksija időben a szülőcsatornán,vagy beszorul,akkor megfulladhat,mert a feje teljesen elszorítja a köldökzsinórt,mivel az előrébb van.Inkább vágjanak fel 5x minthogy bármi baj legyen Vele.
2010. jan. 17. 17:52
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Miből gondolod,hogy nem gond,ha elmegy a víz?

Szerinted elvan a baba anélkül is,vagy mi?

Be kell menni a kórházba...remélem ez csak vicc volt,hogy nem tudod.

2010. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tesómnak programozott császár volt szintén farfekvés miatt.Négy nappal az időpont előtt elfolyt a magzatvíz.Azonnal bement a kórházba.Kapott eda-t, és megcsászározták.Úgyhogy ha elfolyik a víz, indulj.

2010. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak csepeg is, irány a kórház!
2010. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, semmi baja nem lesz!Engem 12 órával a magzatvíz távozása után császároztak, addig mindenáron be akarták indítani a fájásokat...

Babóca egészéges, gyönyörű, 5 hetes nagylány.

2010. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16.35-ös vagyok.Csak azért kérdeztem,mert elsőnél császároznak általában.Nekem nem lett semmi baja a picinek.Farral született.Amúgy ha szivárog a magzatvíz azonnal kórház.Jó babavárást!
2010. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!