Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy újra vérzek?

Normális, hogy újra vérzek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 6 hete, hogy szültem. Már kezdtem örülni, mert jó ideje barnás volt a vérzésem, meg elég volt csak a tisztasági betét, erre pár napja megint élénk piros, és sok vérzésem van. Normális ez? Megjönni rendesen gondolom még nem jöhetett meg.
2020. jan. 19. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
De, pont a 6. hétre jöhet meg először rendesen.
2020. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekwm is gyermekágy után rögtön megjött mindkétszer
2020. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 khniki ***** válasza:
4 hónapja szültem, nekem még azóta sem jött meg. Viszont a 8. hétig változó volt a lochia mennyisége.
2020. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is megjött,de úgyis mész kontrollra és megkérdezed a dokidat.Én 8hónapja szültem de nekem nem jött meg még.Orvosom azt mondta szoptatás alatt normális ha megjön,az is ha nem...
2020. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam, talált egy kis vérdarabot a méhemben az orvos ultrahanggal. Kaptam méhösszehúzó cseppet és antibiotikumot, szerdán kell visszamennem és ha nem tisztult ki, akkor kitisztitanak... szerintem nézesd meg magad, az a biztos.
2020. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!