Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha pl a 4. héten elmúlik a...

Ha pl a 4. héten elmúlik a gyermekágyi vérzés, és pl a 6. on újra vérzek, az már menstruációnak számít?

Figyelt kérdés
és normális,hogy 18nappal a szülés után alig vérzek?inkább csak ha sokat sétálok vagy mozgok akkor jön egy nagyobbacska mennyiség,és utána szinte semmi?simán elég lenne 1 normál betét egy nap.
2010. jún. 20. 12:52
 1/1 anonim válasza:
Szerintem picit korai lenne a menstruáció, de ezt az orvos tudná megmondani. Viszont az teljesen normális, hogy alig vérzel. Ez egyénenként változó, én harmadikán szültem és alig vérzek, sőt volt két nap, amikor egyáltalán. Ne aggódj, ez nem jelent bajt! Örüljünk neki, hogy megszabadulhatunk az óriás betétektől! :)
2010. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!