Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen jelzéseket kap, a...

Milyen jelzéseket kap, a kismama ami szülésbeindulásátk ezdetét jelenti?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincsen igazából ilyen.


Lehet, hogy egy egy nagyobb görcs pont 1-2 órával a szülés elött lesz, de ez csak véletlen egybe esés.


Èn akit ismerek senkinek sem volt elö jele.

A szomszéd 3x ment be a kroházba, hogy szülni fog 3x küldték haza, mikor beindult neki akkor spontán kezdödött semmi eljellel.


Nekem ugyan ez, mindegyik gyerek gyorsan indult be, még elötte órákban pont azt mondtam, hogy még soká fogok szülni.

2020. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam az jelezte, hogy elfolyt a magzatvíz. 4 óra múlva megszületett a babám. :)
2020. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jelzés az volt h. , elfolyt a víz . A második gyereknél meg tágulásos vérzésem volt, bementünk az ügyeletre, mondták is, h. pár nap múlva találkozunk. Úgy lett éjjel 5 perces fájások zavarták meg az álmomat(karácsonykor).
2020. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elfolyt éjfélkor a magzatvíz. Csak pukkant egyet,és elkezdett ömleni...mint a filmeken.
2022. jún. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!