Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utánra milyen bugyit...

Császár utánra milyen bugyit vigyek be a kórházba? Hol lehet megvenni? Haskötő vagy valami fűzőszerű mikortól használható?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 22. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A tenna bugyit vedd pontos neve "tenna rögzítőnadrág fix"

Ennél jobbat,kényelmesebbet,praktikusabbat nem találsz!!!!


Én is ezt használtam még itthon is,teljesen mell alattig ér és hálós ezért nagyon jól szellőzik és mindemellett tart is!

2010. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és gyógyszertárban kapható.
2010. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 22. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam, és a Tena fixet használtam. Ez egy szuper találmány, nekem sokat jelentett, hogy soha nem véreztem össze az ágyat, és a nővérek nem hajították hozzám a tiszta lepedőt, mint a szobatársaimhoz, hogy húzzák át, ha már össze vérezték. Én még itthon is ezt használtam 5 hétig. Elvileg eldobható, de én nagyon sokszor mostam, a kórházban is, és nagyon gyorsan száradt. A csípőbőségedet kell lemérni, ez alapján tudod kiválasztani, hogy mekkora kell neked. Ha két méret között vagy, inkább a kisebbet válaszd, mert nyúlnak a mosások alkalmával.
2010. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is vittem be magammal eldobható bugyit, de aztán hozattam otthonról sima bugyogót. Nem véreztem nagyon és a tena betét sem kellett, csak az extra carefree betét. Most megint császáros leszek a jövő héten, és megint bekészítem az eldobható és a sima bugyikat is. Nem lehet tudni előre. A haskötőt nekem megtiltotta dokim, de a szobatársamnak meg kifejezetten ajánlotta egy másik doki. (?????)
2010. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a Tenát használtam, gyógyszertárban lehet venni. Nekem varratszedéskor (császár után 1 héttel) javasolta a dokim, hogy hasszorítos bugyit hordjak legalább 6 hétig.
2010. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a molimed bugyit használtam, nem tudom a tena milyen, ez olyan mint a babáknak a bugyipelenka. Csak bele kell bújni, bele van építva a betét, ami garantáltan nem enged ki semmit, és hasfogó része is van. Én ezt használtam császár után. Szintén gyógyszertárban lehet kapni.
2010. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, lehet, hogy mindkettőből veszek és majd próbálgatom.... 9-én szülök programozott császárral és nagyon rettegek.... így most ilyenekkel próbálom magam lekötni.
2010. júl. 22. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!