Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasleszorítót érdemes venni?...

Hasleszorítót érdemes venni? Tapasztalatok? Császár után mikortól használható?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem.Kaptam utána homokzsákot éjszakára,és nem volt gond.
2011. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített,szerintem csak alkati kérdés,hogy vissza húzódik-e a has!
2011. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tépőzáras hasszorítót vettem, nem azért, hogy visszamenjen a hasam, hanem mert sokat segített a fájdalom elviselésében! Az első 2 hétben le se vettem, nélküle úgy éreztem, hogy kiszakadnak a beleim, ez meg összetartott és kevésbé fájt a seb. Szerencsére még megvan, viszem magammal a kórházba, az első felállás előtt magamra rakatom ismét.
2011. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasleszorítós bugyi a legjobb,már a 2.-3.napon felveheted,én is behozattam a kórházba,kényelmesebb volt vele és nekem igenis SOKKAL lejjebb vitte a hasamat,nagyon sokat segített.2 hete császároztak és már negyedére visszament a hasam.de mindig rajtam van.nekem ellentétben az előttem szólóval,nem fájt ennyire a sebem,de tényleg kényelmesebb volr vele.
2011. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nőgyógyászom ajánlotta. Császárral szültem és sokat segített. Műtét után pár órával, amikor felkelhettem, segítettek felvenni. Szépen vissza is ment a hasam pár hét alatt. Lehet, hogy egyébként is ilyen lenne, de tény hogy SOKKAL könnyebben mozogsz vele az első hetekben. Éreztem a különbséget az ágyból való felkelés és lefekvésnél. Szívből ajánlom, ha nem is esztétikai szempontból, de a mozgásod megkönnyítése érdekében érdemes beszerezned. Nekem chicco fűzőm volt, praktikus tépőzáras. (Volt bugyim is, de az nem sokat ért)

2011. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Császár utáni másnaptól használtam és nagyon sokat segített,nekem is a tépőzáras volt.Nem engedte,hogy minden össze-vissza "lötyögjön" bennem.Mert az nagyon vacak érzés.És a hasam is hamar visszament
2011. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Császárosak voltunk a barátnőmmel együtt,egy szobában is voltunk..neki volt hasszorítos bugyija..megkérdezte az orvost,aki nem örült neki,hogy rajta van..szerinte nem tesz jó..szorítja a sebet,a hasfalnak magától kell regenerálódnia..szóval orvosa válogatja..neki probléma volt a sebgyógyulással...
2011. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!