Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki hogyan tudná le írni hogy...

Ki hogyan tudná le írni hogy milyen érzés volt amikor kijött a baba?

Figyelt kérdés

Én pl nem éreztem semmit az epidurál miatt, ezért kíváncsiskodom.

A kérdés azokhoz szól akik érezték.. nem vagyok kíváncsi olyan kommentekre hogy, semmit meg én nem éreztem stb..

10 hkm


2020. jan. 25. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Talán ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor először szexeltem. Nem fájt, nem volt kifejezetten kellemes sem (még), csak feszített.
2020. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Kicsusszant min egy kis “halacska“. Nem tudom máshogy megfogalmazni:)
2020. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Amikor a feje már kint volt, de nem nyomhattam, az pokoli volt. Amikor végre kibújt az óriási megkönnyebbülés. Leírhatatlanul jó érzés volt.
2020. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Férjem mondta, hogy fú, már jön ki a feje, akkor még pokolian fájt. Talán egy vagy két nyomással később éreztem, hogy a kislányom gyorsan, mint valami nyálkás kígyó vagy hal, kicsusszan a hüvelyemen. Éreztem a kis vállait, testrészeit is. A fájdalom rögtön megszűnt, nagy megkönnyebbülés volt.
2020. jan. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Első gyereknél maga volt a csoda mikor a fejét kinyomtam és utána kicsusszant. Melegséget éreztem, hihetetlen jó érzés volt.

Második babánál nem volt olyan kellemes, kétszerre sikerült kinyomni és feszített. Meg hatalmas súllyal született, 4800 gramm. A nagyobbik 4100 grammal.

2020. jan. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó kibújás

/ a nem lehet nyomni mert nincs fájás épp, de szétfeszít.. után/


Az olyan valóban, mint a szüzesség elvesztése, és szex után, amikor a partner elpuhul, de nem teljesen és magától kicsúszik. Ötvözve

2020. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor a feje kijött, azt leginkabb egy szorulashoz tudnám hasonlítani 😆 viszont amikor a teste... Ahh azt a megkönnyebbülést meg most is érzem ... mintha 50kg követ levettek volna rólam 😅
2020. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerestem a szavakat de a 4es válaszoló szépen leírta. Nekem is ilyen volt. 🥰
2020. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!