Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pánikbetegen császároztak...

Pánikbetegen császároztak valakit?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok pánikbeteg, de így is pánikrohamom volt műtét közben. Ha egy mód van rá, ne legyen császár.
2020. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Normális esetben a császár életmentő beavatkozás és nem hobbi. Ha szükség van rá, és te rosszul vagy, elaltatnak. De megcsinálják, mert nem kívánságműsor, hanem emberélet a tét.
2020. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én sem vagyok pánikbeteg, de valamiféle nyugtatót biztosan kaptam a műtét közben, mert olyan álmosság volt rajtam, hogy még be is aludtam kicsit.
2020. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Ha pszichiáteri javaslat van róla, akkor csaszaroznak.

A pánikbetegség nem kívánságműsor, agyatlan hozzászóló.

2020. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Na, akkor olvasd el mégegyszer ... és cseszegess mást!
2020. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Császárnál sokkal nagyobb esélyed van rohamot kapni. Kettőt szültem természetes úton,semmi bajom nem volt.
2020. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Áruld már el utolsó, alvás közben hogy kapna rohamot? Ugyanis pánikbetegség miatt altatásos császár van
2020. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan szeded ezt a butaságot utolsó, de ez nincs így.
2020. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én pánikbeteg voltam és igen, császároztak. Mivel nem tudtam természetesen szülni.

Egyébként utólag diagnosztizálták csak a pánikbetegségemet, már szülés után. Amikor szültek, nem is tudtak róla. Én magam sem, hogy ez az. Addig senki nem foglalkozott vele, aztán szülés után másik háziorvosom lett, ő küldött el pszichiátriára, onnan pedig küldtek pszichológushoz. Akkor mondták ki, hogy pánikbeteg voltam. Szerencsére már évek óta gyógyult vagyok.

2020. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért nem tudtál termeszetesen szülni ha megkérdezhetem?
2020. jan. 27. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!