Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesen mivel lehet kezelni...

Terhesen mivel lehet kezelni a külső aranyeret?

Figyelt kérdés

35 hetes kismama vagyok, terhesség előtt is volt már aranyerem, akkor kúpokkal kordában tudtam tartani. Pár napja újra előjött, Reparon kenőccsel kenegetem, de semmit nem használ, a fájdalomtól már aludni sem tudok. Érdemes proktológushoz fordulnom? Ő mit tud a terhesség ezen szakaszában tenni? Vagy mivel kezeljem, ami hatásos és a babának sem árt?

Félek, hogy szülésnél, illetve gátmetszésnél is probléma lesz az aranyeremmel.


2020. febr. 3. 05:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp ajánlom a proktológust.

Lehet más hatóanyagú kúpot ír majd fel ami gyorsabban hat.

Addig is sperti krém és detralex tabletta.

Én a 32. Héttől szenvedtem de azonnal mentem dokihoz hisz ugye közel a szülés és ott a nyomástól csak rosszabb lett volna.

Egy ultrahangos készülékkel nézte meg nekem az aranyeret,és belül is 3 pici borsó nagyságú volt. Ha azok is megnőttek volna a nyomás miatt kitoláskor..hát pislogtam volna.

Szóval minnél előbb doki.

2020. febr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Proktis m sokat javított a helyzeten, de szülés után nagyon durva lett, most kezd visszahúzódni (3 hete szültem). Nem tudom, hogy ha elmegyek proktológushoz, hogy alakul. Gátmetszésnél és szülésnél egyébként nem volt gond vele.
2020. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csütörtökre kaptam időpontot proktológushoz, addig megpróbálom valahogy kibírni.
2020. febr. 3. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:

1es vagyok!

Kitartást! Jobb minnél előbb foglalkozni vele! Boldog babavárást! Majd írd meg mi volt a dokinál

2020. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Letudtam a vizsgálatot, mint kiderült, két hatalmas vérrög keletkezett ott, amit azonnal fel is vágott és eltávolított. Majd felszívódó varrattal összevarrt. A tegnapi nap és éjszaka pokoli volt, de már kezdem jobban érezni magam. Jövő héten megyek vissza kontrollra.

Nem tudott megnyugtatni, sajnos szülésnél a nagy nyomás miatt újra előjöhet.

2020. febr. 7. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Kitartást!

Esetleg kérj előre receptet kúpra vagy gyógyszerre ha szülés után kijönne.

Milyen tanácsokat kaptál?

2020. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Főként az étkezést emelte ki a doktor úr, sok rostos étel, rengeteg folyadék fogyasztás, cukros ételek kerülése. Testmozgásként laza séta. A következő pár napban esténként étkezés előtt 1 evőkanál paraffin olaj, hogy könnyebben menjen a székletürítés. Meg persze fontos a higiénia.

Neked szülésnél/szülés után már nem volt problémád vele?

2020. febr. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!