Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ránézésre meglehet e állapítan...

Ránézésre meglehet e állapítani egy nőről azt ha szült e már? Külső jegyekre értem. Pl visszeres lábak, lábak állása, stb.

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nekem például nem visszeres a lábam, és nem is áll máshogy. 3 gyerekem van.
2019. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Sőt, még azt se mindig, hogy terhes-e, ismerősömön még 8 hónaposan is alig látszott, szülés után pedig pont ugyanúgy nézett ki, mint előtte.
2019. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Érdekelne, hogy mi változik szerinted a lábak állásán egy vagy több szülés után - de lehetöleg magyarázattal együtt????

Én négy gyereket szültem, nincsenek visszereim, a lábam sem változott semmit, meg egyébként sincs semmi olyan tünetem, ami alapján látnák, hogy szültem.

2019. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Haha. Tiniként is voltak már visszereim. Köze nincs a gyerekeimhez, akiket nyilván nem tiniként hordtam ki.

Lábak állása? Wtf?

2019. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem igazán lehet. Max, a strandon bikiniben a terhességi csíkok árulkodhatnak róla.
2019. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2019. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Tau bácsi szeret minden kategóriában idétlen kérdéseket kiírni.


Van akinek megváltozik a teste szülés után, van akinek nem. Akinek igen, azon is lehet korrigálni.

2019. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ hol nézed. A császár heg vagy a gatmetszés hege eléggé árulkodó.
2019. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Hat ha nem vagy nogyogyasz, akkor max akkor ha latod pl a strandon a csaszar heget. De elegge lent vagjak ahhoz, hogy ne lasd. De az is arulkodo ha babakocsit tol. Bar meg az sem biztos, hogy a sajatja 🤪
2019. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8, egy vakbélnek is ugyanott van hege, gátmetszése pedig nem minden hüvelyi úton szült nőnek van. Nekem van, de csak egy nőgyógyász mondaná meg, hogy az, mert még én se látom.
2019. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!