Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden nap többszöri rendszere...

Minden nap többszöri rendszeres fájások amik elmúlnak?

Figyelt kérdés
Akárhányszor lepihenek, 10 percen belül elkezdek joslozni, kicsit mintha én "provokálnám". Fura, de tényleg, rá gondolok és beindul. Aztán ismétlődik. Rendes jóslók, felülről lefelé, méhszájam is fáj, kemény has, mensiszeru kezdés. 42 mp minimum. Általában 15 percek telnek el, de nem teljesen szabályos, 12,17,15,14,16, ilyesmi. Ez megy 4 napja. Ha felkelek, csinálok valamit, elmúlnak. Ezekből lesznek a rendszeresek, vagy semmit nem jelent?
2020. febr. 4. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én is ugyanígy vagyok :D Egész nap talpon vagyok, mert amint leülök, valamim tuti elkezd fájni... Vagy görcsölni, vagy keményedni... :D Amíg ez állva elmúlik szerintem semmit nem jelent.

38+4

Sőt múlt héten NST-n közölte velem az asszisztens hogy 3 perces fájásaim vannak, hát én semmit nem éreztem belőle, és nem is lett belőle semmi

2020. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!