Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Többszöri petefészek ciszta,...

Többszöri petefészek ciszta, gyakori felfázás, rendszeres nehéz fizikai munka nehezítheti e a teherbeesést? Meddőség alakulhat e ki?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai vannak esetleg ?

2016. máj. 20. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a PCOS, az IR az ovuláció hiányához, vékony nyálkahártyához, stb. a felfázás okozta gyulladás heges gyógyulása petevezeték szűkülethez/elzáródáshoz vezethet.
2016. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2004-ben nagyon felfaztam egy fesztiválon. Kétszer voltam az orvosnál, mert az első gyogyszertol csak egy napig voltam jól. A második hatot, de utána sokáig fájt az alhasam. Elmentem a nőgyógyászhoz az sztk-ba 19 éves voltam és fél sem merült, hogy nem jó helyre jöttem. Azt mondta gombás fertőzés egy rakat gyógyszer. A tünetek nem múltak így vissza, majd megegyszer. Ultrahangot a három alkalom alatt egyszer sem csinált, csak manuálisan vizsgalt.


Hiába követtem mindenben az utasitasait, nem lettem jobban. Szóltam anyukámnak, hogy segítsen. Ő elkuldott egy magán nőgyógyászhoz, aki megvizsgált majd megállapított, hogy jobb oldalon idült petefeszek gyulladasom van. Adott gyógyszert amitől hamar jobban is lettem. Rossz emlékként megmaradt de különösen nem torodtem vele.


Évekkel később amikor már a férjemmel gyereket terveztünk és nem jött mentünk el meddőségi központba. Ahol a petevezetek atjarhatosagin kiderült, hogy nem vagyok jobb oldalt atjarhato. Lehet nincs összefüggés, de azóta sem megy ki a fejemből, hogy mi lett volna ha akkor olyan orvoshoz kerülök elsőre aki komolyan veszi, hogy nekem ez nagyon fáj.

2016. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolso sajnalom.:(

Pont az ilyen tortenetek miatt jarok mar nagyon regota maganorvoshoz. Inkabb fizetek de nezzen meg jol!!!

2016. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azóta már én is, de ezt 19 évesen még nem tudtam.
2016. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En valaki hatasara jarok 16eves korom ota maganorvoshoz
2016. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!