Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelyi szülés után nektek is...

Hüvelyi szülés után nektek is másmilyen lett a hüvelybemenet és belül a hüvely?

Figyelt kérdés
6 hete szültem, konkrétan mindenfélét làtok a hüvelyemben 😁 tágabbnak nem érzem,de olyan mintha érzetre és küllemre is teljesen más lenne belül.dokihoz még csak most megyek. Volt vkinél így?
2020. febr. 4. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is

Mar ijedeztem h mégsüllyedés

Sérv. Stb


Láttam a hüvely falát guggoláskor


6hetesen minden rendben volt a doki szerint


Szex alatt sem volt más..

Aztán kb 4-5 hónap múlva emlékszem, hogy néztem.. akkor már teljesen rendben volt, leszámítva, hogy volt gátsérülésem és a varrat icipicit látszott.


Most meg azon rémüldözök, hogy 2. Babával terhesen megibt milyen fura lett a nemiszervem..

2020. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen igen nekem is olyan mintha a hüvely falát látnám és olvastam is a sérvről és méhsüllyedésről de annak lenne tünete is, nekem meg nincs más.
2020. febr. 4. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2020. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre semmilyen változást. Igaz, nem is nézegettem, matattam ott igazán.
2020. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést! Csütörtökön lesz 7 hete hogy szültem, akkor megyek dokihoz.. Én is látok érdekes dolgokat🤔 érzetre mondjuk nem tudom, nem nyúlkáltam

Második gyermek, nem emlékszem hogy az előző szülés után milyen volt

2020. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sem. Én jövőhéten megyek dokihoz. Majd írd meg a tiéd mit mondott.
2020. febr. 5. 05:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa volt. Nagy babá szültem, és kb egy 2-4 honap volt mire rendesen helyrejott minden. Nem vagyok tágabb, szépen összeraktak.
2020. febr. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te mit láttál utolsó?
2020. febr. 7. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!