Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Általában mit kell vinni a...

Általában mit kell vinni a kórházba a babáknak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülni mész vagy látogatni?
2020. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kórháza valogatja, kérdezz rá! Ahol én szültem, ott szinte mindent vinni kellett, a szülés előtt le kellett adni egy kis csomagot ruhával, sapival, takaróval, pelussal, ezt adták rá születése után. Pelust és ruhát egyáltalán nem kaptunk, popsikrém és alkohol volt egyedül, semmi más, se betét, se hálóing, se ágynemű, semmi. A nővérem egy másik kórházban egy szál telefonnal sétált be a szülőszobára, és szinte semmit nem vitt a gyereknek, csak egy takarót, mert minden mást (ruhát, pelust, törlőt, krémet, hálóinget, MINDENT) adtak, sőt, tilos volt otthonit használni - és nem magánkórház volt. Úgyhogy a kérdésedre nem tudunk választ adni, a kórház mindig ad ki hivatalos listát, ezt kell elkérned.
2020. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kórháztól függ. Nekem csak pelenkát, popsitörlőt kellett vinni.
2020. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 khniki ***** válasza:
100%
A kórházban érdeklődj! Nekem csak a hazamenős ruha kellett.
2020. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba vagy a védőnődet kérdezd meg. Én kaptam egy listát mit vigyek a kórházba a babának, a szülés utánra magamnak, meg itthonra miket vegyek plusz a hazaadáshoz. Nálunk pl mindent vinni kell a kórházba a babának és a magam részére is.
2020. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pécsen szültem 2012-ben és 2017-ben, mindkét alkalommal pelenkát és popsitörlőt kellett a picinek vinni.
2020. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk popsitörlőt, meg ha akartál saját ruhát és takarót. De adtak egyébként, szóval csak akkor kellett, ha nagyon akartál.

Tényleg ott kéne érdeklődni, ahol szülsz, mert ez nagyon változó

2020. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!