Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam hypotoniás. Általában...

Kisfiam hypotoniás. Általában mennyi ideig kell Dévényre vinni? (1 éves koráig? )

Figyelt kérdés
2 hónapos kora óta viszem,majdnem minden héten. Most 6,5 hónapos. Csak jobbra fordul át hasról hátra. Pár percig ül meg támasztás nélkül. Kíváncsi vagyok,mire számítsak. Meddig kell még járnunk?
2010. febr. 11. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom ugyan nem hypoton izomzatú,de nem ült fel,nem kúszott,nem mászott.

Felhívtam egy dévény tornászt 9 hós volt ekkor a lányom,most 11 hónapos.Felült,kúszik,mászik,feláll.

Nem kell többször mennünk.

2010. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányom koraszülött volt, ő is hypotóniás volt. 3 hónapos korától hetente 1x hordtuk Dévényre. Addig kellett hordanunk amíg nem kezdett el mászni, 11 hónapos koráig.
2010. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is koraszülött volt.


Első voltam.

2010. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nem volt ugyan koraszülött, de három héttel ő is előbb érkezett és farfekvésben kissé beszorult a hasamba, ezért ő is hypotóniás volt. Mi 7 hónapos korától jártunk 15 hónapos koráig (amíg járni nem kezdett), tehát 9 hónapon át.
2010. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 37 hétre született.Csak egy irányba nézett a feje és szinte az összes izomzata le volt tapadva.8 hetes korától 1 éves koráig jártunk(már mászott)heti 2 alkalommal.8 hónaposan kúszott.9 hónaposan tudott oda-vissza forogni.10 hónaposan mászott és 15 hónaposan önállóan ment.Most 18 hónapos és ha hagynám még a falon is felszaladna.Jól sikerült a Dévény .
2010. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Akkor még járhatunk egy ideig. De szerintem is megéri!
2010. febr. 12. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!