Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhességi cukrosok, el...

Terhességi cukrosok, el tudtatok menni a kontrollra szülés után?

Figyelt kérdés
Szoptatok, emiatt ugye sokat fenn vagyok éjjel és sok energiát elszív a gyerek. Így éjjel is szoktam valamit enni, de legkésőbb reggel és éjjel megiszom kb egy liter vizet is...nem tudom hogyan kéne kiviteleznem a cukor terheléses vizsgálatot (két hét múlva esedékes), ami előtt nem szabad enni és inni 12 órát és ugye amíg a teszt folyik, azalatt sem. Ti hogy csináltátok?
2020. febr. 7. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem mentem kontrollra.


Egyszer egyszer mertem itthon magamnak kaja után 1 órával és tökéletes volt, nem láttam indokoltnak elmenni egy ujjabb kinzasra, főleg egy 6 hetes baba mellől..

2020. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Később mentem

6 hetesen mentem haza a gyerekkel. Egyikük súlyos beteg, 2 hét múlva bp-re került kórházba, földön aludtam mellette ezidő alatt, a család vigyázott otthon a többi gyerkőcre. Aztán engem műtöttek újra, így 3 hónappal a szülés után jutottam el cukorterhelesre.

2020. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nálunk eleve 12 hétre hívnak.
2020. febr. 7. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 2 napig nézték a cukromat evés előtt és után. A terheléses vizsgálatra majd csak a szülés után 6 hónappal kell mennem.
2020. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Es hogyan mentek/mentetek éhgyomorra (étlen szomjan) szoptatós baba mellől? Komolyan nem tudom, hogyan kéne kivitelezni
2020. febr. 7. 11:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Én este nem szoktam enni. Inni is csak néha. Így nem hiszem, hogy problémát jelent majd, hogy üres pocakkal menjek. Nagyobb kihívás azt a cukros lötyit lent tartani majd.
2020. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én amióta szoptatok elég sokat eszem de főleg folyton szomjas vagyok :(
2020. febr. 7. 12:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Álunk terhelésre sem kell szomjan menmi, ahogy semmilyen vérvételre..

A teszt alatti időt rgyzser kibírtam..

Baba is jött velem

2020. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkétszer gdm-em lett, a másodiknál inzulin is kellett, de onnan, hogy kint voltak a babák a kutyát nem érdelelte az én 'bajom', nem kellett kontrollra menni
2020. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kötelező csak ajánlott. Én is inzulinos voltam, szeretném tudni hogyan áll a dolog a saját egészségem érdekében
2020. febr. 7. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!