Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mentetek szülni, rezdezvény...

Ti mentetek szülni, rezdezvényről eseményről, családi öszsejövetelről, ballagásrol?

Figyelt kérdés

2020. febr. 7. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
[*mármint, miután láttam, hogy ideírtad, azután olvastam róla.]
2022. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

5-os, ez aranyos :D Karantenba rakod magad hetekre, se boltba, sehova nem mesz? Miert nem, mitol felsz? Az elso szulesem 4 nappal korabban indult be, majd leallt, es onnantol, hogy ujra beindult, meg 26 ora eltelt, mire a kezemben volt a gyerek. Kozte atugrott az egyik baratnom, hozott rakott krumplit.


A masodiknal meg egy baratnomnel voltam, es csak arra lettemfigyelmes, hogy 20 percenkent jonnek joslonak tuno osszehuzodasok, amik sokaig tartanak, es nem tudok a baratnomre figyelni kozben. Elotte mar nagyon regota, a 17. het ota josloztam ossze-vissza, volt hogy 2 oran at 8 percenkent, es elmult. Vegul a este 11 kor indult be, de rendszertelenekkel, es kora reggelre lett meg a gyerek.


Szerintem tok poen is lehet, ha a lakason kivul indul be, de ezt nem lehet egyertelmuen megallapitani sokszor, ha nem magzatvizelfolyassal indul. Marpedig az a ritkabb.

2022. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
37-42. het kozott barmikor johet a gyerek, 5 hetig otthon maradsz, 5-os? Amugy, ha ezt szeretned, valaszthatsz bábai gondozast rizikomentes varandossag eseten, ok adott esetben hazhoz jonnek, es ctg gepet is lehet toluk berelni, igy ki se kell tenned a labad a lakasbol.
2022. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!