Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van esetleg valakinek tapaszta...

Van esetleg valakinek tapasztalata ha 2 ér van a köldökzsinórban?

Figyelt kérdés
Pár hét van már csak hátra a szülésig. Érdeklődni szeretnék, hogy esetleg akinek 2 ér volt csak a köldökzsinórban, sikerült természetes úton szülnie? A kettő között van esetleg összefüggés? Nagyon félek a császármetszéstől.
ápr. 29. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy van-e összefüggés, de én természetes úton szültem meg a kisebbik lányomat. Nála is két ér volt a köldökzsinórban. Majdnem császár lett, de csak azért, mert indítottak, és nem nagyon akart kifelé haladni a kisasszony.

Most három éves, teljesen egészséges, senki meg nem mondaná, hogy nála csak két ér volt, nem három.

Ha bizonytalan vagy, kérdezd meg az orvost, biztos vannak erre vonatkozóan tapasztalatai. Nekem csak annyiban volt más a procedúra, hogy gyakrabban kellett ctg-re járnom a végén, és jobban figyeltek a terhességemre.

ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 babyboom567 ***** válasza:
32%
A babának ezerszer biztonságosabb a császármetszés.Én biztos egy percig sem kockáztatnék.
ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nàlunk a dupla èrből az egyik sokkal nagyobb volt a màsiknàl. Ez, ès a 2 èr is az egèszsèges egy ritkàbb vàltozata. Hüvelyi ùton szültem. Az, hogy 2 èr van, nem veszèlyes, ès nem ok a csàszàrram
ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Ismerősöm is így járt. Terhesség végén vették észre, azonnal császározni kellett. Pedig az a kórház csak nagyon indokolt esetben császároz.
ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!