Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák ki mennyit fizetett...

Kismamák ki mennyit fizetett programozott császárért Kecskeméten 2019-2020-ban?

Figyelt kérdés

Doki neve is érdekelne. Körülmények stb.

Tájékozódom :)



2020. febr. 8. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Most az érdekel, hogy adott nőgyógyász milyen tarifával dolgozik, vagy mennyivel kell megkenni a nőgyógyászt, hogy felvágjon?
2020. febr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi:D
2020. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha orvosi oka van, akkor szerintem semennyit nem kell fizetni... Ha meg nem orvosi, akkor sosem fogom megérteni, hogy miért éri meg felvágatni inkább a hasadat... De te tudod, sok sikert hozzá.
2020. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
A doki megmondja a tarifát a szülésre. Hogy csaszar lesz e vagy természetes sz sz arat elvben nem befolyásolja. Ha direkt császárt akarsz akkor nem tudom, ki a menete.
2020. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Magánban érdekelne, ha pl megkérem a kisTankót vagy a Csukát, vagy más dokit, hogy ő legyen a dokim szülésnél, mennyit adjak neki?

Ti mennyit adtatok?

Programozott császár az egészség ügyi okokból kelleni fog, de még csak 18 hetes vagyok, csak tájékozódom. Az első gyerekemet természetesen szültem 10 éve, ott nem volt fogadott dokim.

2020. febr. 9. 10:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Góc van egyébként a gerincvelőmben.
2020. febr. 9. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ebben az esetben sem kell fogadott doki, csak ha nagyon ragaszkodsz hozzá. Szerintem egy sima sztk-s vizsgálaton bejelented, biztos, hogy megcsinálják emiatt a császárt, nem kell ezért fizetned. Gondolom vmi papír kell róla, és ők is adnak vmi időpontot/papírt. De ha nagyon akarsz fogadott dokit, akkor sajnos nem tudok válaszolni.
2020. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyjából a sztenderd árak szülésre 100-150 Ft. De sok helyen mondjak hogy a terhesgondozás egyszeri díjának tízszerese. Tehát pl ha 15 egy ultrahang, akkor 150 ezer lesz. Amúgy a császárt sok doki jobban is szereti. Kevesebb idejébe telik. Legalábbis a rossz nyelvek szerint.
2020. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat :)
2020. febr. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!