Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárnál...

Programozott császárnál hányadik héten van a műtét? 38? 39? Vagy megvárják a kiírt dátumot?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden eset más.
2020. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nincs más egészségügyi probléma, "csak" 2 előzetes császár. Az én esetemben.
2020. febr. 5. 10:54
 3/11 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban még nem aktuális, de nemsokára szeretnénk 3. babát, és elgondolkodtam rajta hogyha az orvosom felajánlja a programozott császárt lehet azt választom.
2020. febr. 5. 10:55
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha nincs semmi más eü probléma, akkor nem is feltétlen szükséges a (program)császár. 2 csm után is lehet hüvelyi úton szülni.


Egyébként majd akkor ott kiderül. Függ pl a heg alakulásától, a baba méreteitől meg attól, hogy a kiírt időpontod megfelel-e az orvosnak, vagy inkább menne wellnessezni akkor éppen.

2020. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvosa válogatja. Nekem a 3. programozott császár volt, a 38. hét közepén.
2020. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes orvosom van. Az elsőt nem nála szültem. A másodiknál hüvelyi szülésre készültünk végig, egyáltalán nem piszkalt, meg vártuk hogy magától ijdukjon, ami 41+0 lett. Majdnem 4, 5 kiló lett a baba, ő utólag mondta hogy tudta, de mégsem riogatott, sőt felesleges mehszaj vizsgálatok sem voltak. Támogatja is a császári utáni hüvelyi szülést. Mindkettő gyerek magas egyenes állás miatt lett császár, valamiért nem tudnak lejjebb jönni. Ebből gondolom hogy valószínűleg a 3. is csasuar lenne, így ha szóba hozná lehet elfogadnam. Viszont szeretném ha a 39.hét előtt nem mutene, vagy akár újra megvarni hogy magától induljon a vajúdás.
2020. febr. 5. 11:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elkuldened akar privatban az orvos nevet és a kórházat? Egy csoportban keressük azokat az orvosokat, akiknél elképzelhető, a huvelyi szules két csaszar után
2020. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Adott kórházi protokollfüggő


Az egyik barátnőmnek mind3 esetben megvárták a vajúdást..

A másiknak 38+5 naposan megcsinálták. A 2. Babábál / faros/

3. Ismerősnek pedig 2 császár utáb engedték a hüvelyit is

2020. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39hét 5naposan volt a program császárom :)
2020. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nahát. Én most várom a 3. babát. Most meglepődtem, mert a doki szerint szóba se jöhet a természetes szülés 2 császár után. Sőt, veszélyeztetett terhesség státuszt kaptam emiatt. Én is kíváncsi vagyok mikor lesz.
2020. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!