Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzések, gondolatok...

Milyen érzések, gondolatok voltak bennetek mikor megszültetett a babátok és először megpillantottátok, kezetekbe vehettétek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hogy szar vagyok, mert a nők úgy állítják be ezt a pillanatot mint a világ legcsodásabb, legboldogabb percei amikor egy szempillantás alatt halálosan szerelmesek lesznek az újszülött babájukba és minden tökéletes és épp olyan,mint a filmekben. Szó sincs róla, hogy nem örültem, hogy végre láthatom a fiam, de ezt a mindent elsöprő boldogságot és szeretetet még kellett pár hét ismerkedés, hogy érezzem. Viszont mivel mindenki úgy adta elő a dolgokat, ahogy, szarnak éreztem magam, mert nekem más volt.
2020. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sem olyan csoda volt, mint ahogy mindenki beszámol róla, mondjuk nagyon durván be voltam bódulva a kéjgáztól, úgyhogy annak a számlájára írtam. Nem is emlékszem, hogy megnéztem-e, azzal voltam elfoglalva, hogy végre túl vagyok rajta, végre nem fáj, túléltem.
2020. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem csoda volt, mind a 4x. Sírtam, mosolyogtam, agyon puszilgattam őket. És minden alkalommal újra beleszerelmesedtem a férjembe, mert ugyanazokat az érzelmi hullámokat láttam az ő arcán, amiket én is átéltem. 😊
2020. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első fiamat kórházban szültem , és úgy éreztem ahogy, az első válaszoló. A második fiamat kórházon kívül szültem és csodálatos volt az egész :)
2020. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem először ismeretlen volt. Ránéztem, csodáltam, de rádöbbentem, hogy basszus egy életért vagyok felelős. Este szültem, éjjel a csecsemősöknél volt, másnap reggel rettegve mentem be a szobájukba, hogy vajon felismerem-e majd a fiam. Persze felismertem :)

Nagyjából a második naptól éreztem azt, hogy te jó ég, van egy gyermekem és milyen szép!

2020. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Örültem, hogy kint van és túléltük, de konkrétan velük szemben semmilyen érzésem nem volt, idegenek voltak, idő kellett mire megszeretni őket
2020. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Én megkönnyebbültem, mert a baba szívritmuszavara miatt volt a császár, sőt csak légúti leszívas után sírt fel.

Nekem végig hihetetlen volt, hogy tényleg egy kisbabám lesz, ismerősi körben volt ilyen terminus után meghalt magzatos szörnyűség. Szoval ott a műtőben csak ezt éreztem, hogy jé, minden mégis rendben van.

Sajnos nem adták oda nekem a légúti szívás miatt, de nekem az őrzőben vhogy nagyon jó kedvem volt, sütött a téli nap, meg vsz a fcsillapító miatt is egy kicsit belőve éreztem magam, tökre elengedtem ezt a "mért nem sikerült a hüvelyi szülés" és nagyon vártam, hogy megkaphassam a kisbabát.

Órákkal később 10 percre odahoztàk azzal hogy nem lehet megvigasztalni és annyira sírt olyan kis megközelíthetetlen volt, kétségbeesett, hogy én nagyon megsajnáltam és megszerettem.

Nekem az volt élmény, amikor este egy órára megkaptam dédelgettem és valahogy eltűnt belőle ez a zárkózottság. Meg másnap fél órára ott kellett hagyjam vizsgálatra és amikor mentem érte nagyon sírt, de ahogy fölvettem, megnyugodott.

Nekem ez hatja át az emlékeimet, hogy nagyon meggyötörtek minket és kb együtt vigasztalódtunk. Az osztályon nem kaptunk segítséget, párom napi 1-2 órát volt ott, szóval mi főleg ketten voltunk és egy kicdit ilyen felemelő az egész.

Meg hogy másnap hatalmas hó esett.

2020. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 khniki ***** válasza:
89%
Nem éreztem semmit. Csak néztem, ahogy szuszog és röfög rajtam ez a kis magatehetetlen, ázott kis cuki kukac. :) Az igazi kötődés 1-2 hét után alakult ki.
2020. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem az volt az első gondolatom, hogy jajj de jó túléltem😂 mondtam a férjemnek szülés közbe hogy mindjárt meghalok😂

Úgyhogy elsőnek is magam miatt megkönnyebbülést éreztem. Nagyon jó érzés volt látni végre

2020. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végig futott az agyamon hogy úr istenem, ő az én picim, és mostmár sose leszek egyedül, neki én vagyok a legfontosabb. Rám lesz szüksége bármi történik
2020. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!