Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsoki Kh-ban szült vki...

Uzsoki Kh-ban szült vki mostanában?

Figyelt kérdés
Hogy működik, miután bejelentkeztem? Felviszem a szülőszobai cuccomat, a kistáskámat és a papírokat. Miután felvették az adataimat, van hova tenni a papírokat, kistáskámat (benne a péntárcával, stb)? Például egy kis szekrény vagy vmi? És a ruháimmal mi lesz? Van egy közös öltöző, és ott kell hagynom minden cuccomat? és a férjem holmijai is ott lesznek mindenki szeme láttára? Légyszi írjátok meg, hogy működik ez a része!
2010. júl. 23. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én 3 hónapja szültem ott, már az új épületben. Kaptok majd egy szekrényt, amibe a cuccaitokat tudjátok berakni. A kulcs a férjednél lesz. A szekrénybe mindent be tudtok majd tenni. Amire pedig a szülés közben szükséged lesz, az ott lesz melletted pl. törölköző, hálóing, papucs, tusfürdő stb. De ha véletlenül vbalami benne marad a táskádban az sem baj, a férjed kimehet érte.
2010. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ!!!
2010. júl. 23. 14:46
 3/7 A kérdező kommentje:
te is két táskába pakoltál? Egy szülőszobai és egy kórházi? Ha igen, akkor bejelentkezéshez mindkét táskát vittétek magatokkal vagy csak a szülőszobait?
2010. júl. 23. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 3 hónapja szültem az uzsokiban,már az új részen.

Minden nagyon új és szép bár akkoriban még munkások dolgoztak.

Ahogy felmész az emeletre először a szülőszobát látod mellette van a csecsemőosztály,mellette az anyukák,a végén pedig a nővérszoba.


Minden szoba 5 ágyas,minden szobában van zuhanyzó wc-vel együtt és mindenkinek külön kulccsal zárható szekrénye.

Az ágy mellett is egy kis szekrény.


Bejelentkezel az emeleten,azaz a szülészeten,felveszik az adatokat a nővérszobába és kapsz egy ágyat,átkell öltözni "benti ruhába",oda csak te mehetsz be,senkit nem engednek be a szobákba az anyán és a babán kívűl még a férjet sem,akkor sem ha megszültél!

Látogatás kizárólag a folyosón van és annak is megvan az ideje!


Persze ez akkor megy így ha nem egyenes a szülőszobára mész,mert akkor egyből ott kell jelentkezni,de kb ugyanaz a menete.

2010. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok!

Amikor már megszültem láttam egy kismamát,nála már beindult a szülés úgy jött be,becsöngetett a szülészetre,bement,átöltözött,utána bement hozzá a férje is,és kb 1 óra múlva hozták a szobába,a cuccait a nővérke cipelte át neki.

2010. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia 1. vagyok. Én egy táskába pakoltam, de elkülönítettem azokat a cuccokat, amire a szülőszobán szükségem lehet. ÚGy történt minden ahogy az utánam válaszoló írta, becsöngettem a szülőszobára átöltöztünk a férjemmel aztán mikor megszületett a babám átmentem a szobába (2 ágyas szobában voltam). A cuccaimat vitte a szülésznő, ha akartam volna, akkor tolószékkel vitt volna, de én inkább sétáltam. És a látogatást tényleg komolyan veszik, a férjemet már 5 perccel a látogatási idő vége után megkérték, hogy menjen haza
2010. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2010. júl. 25. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!