Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen, , ruhában" szültetek?

Milyen, , ruhában" szültetek?

Figyelt kérdés
Mi volt rajtatok szülés alatt? csak melltartó, vagy hálóing, vagy a kórházban kaptatok valamit, vagy póló stb? Mi a legpraktikusabb, hogy amikor megszületik a baba egyből jó helye legyen a mellkason?
2020. febr. 19. 16:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Pucér voltam. 😄 Komolyan. Nem is vettem észre. Az elején befeküdhettem kádba aztán annyira megcsúsztam testileg a fájások miatt, hogy később észre sem vettem hogy nem vettem vissza a hálóingem.. Férjemnek se volt fura és a szülésznő se nézett furcsán. Utólag kellemetlen érzés. 😄
2020. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
St Imre, saját hálóing. Plusz egy sportmelltartó.
2020. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szexi kórházi zöld ruhát adtak, ami olyan szűk volt,hogy azt hittem szétszakad a hátsómon. Elképzelni sem tudom, ha beesik egy nagyobb darab asszony szülni, azt hogy veszi fel, én sem voltam kisdarab.
2020. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Első babánál levettem a hálóinget mert nagyon melegem volt, izzadtam,így sportmelltartóban voltam

Másodiknál is nagyon izzadtam a fájdalomtól de az első fájástol számítva 45 perc alatt megszuletett a lányom így valahogy nem jutott idő hogy levegyem a hálóinget :)

2020. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Meztelenul 😂 mashogy nekem nem megy
2020. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kórházi hálóing
2020. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Saját hálóingben voltam, spagetti pántosat vittem, amit könnyen le lehet tolni mell alá. Aztán nem mentek úgy a dolgok, ahogyan kellettek volna, úgyhogy közölte az orvosom, hogy vegyem le a hálóinget, megyünk a műtőbe. Így végül meztelen voltam, amikor megszületett a kislányom.
2020. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Abban a felsoben szültem, amiben bementem a korhazba, nem volt idő átöltözni 😀
2020. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%
Kis kosztümben, amit a szülés után koktélrucira cseréltem.
2020. febr. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 khniki ***** válasza:
Vajúdáskor még egy vékony, lenge ruha volt rajtam, aztán levettem, mert melegem is volt, meg amúgy is minek.
2020. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!